Sayfa 415/956 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    borsada kazanan var mı cok merak etmısımdır ...hangı sayfanın topıgıne gırsenız mıllet kan aglıyor , tepelerden malıyetlı hepsıde...çay kaşığı ıle verıp kepce ile alıyorlar kumar ruhlu insanlardan .haksızmıyım ...ytd
    O ne zaman başladı biliyormusun, gerçek zamanlı veriyi kaldırdıkları zaman. İlk girdiğimde Süperonline yatırımcı köşesi vardı. Resmen eş zamanlı herşeyi görüyordun. Nerdeyse kğıtların çoğu haftalık bazda%40 prim yapıyordu. Kimi tahtalar haftalarca kapalı tavan gidiyordu. Sağlam tüyo veren büyük portföyü olan yatırımcılar vardı. Adam prke çok gidecek alın dedi. Ve 8 ayda tutarlı biçimde%3000 prim yaptı dinlemedk. O zaman kazanma zamanı idi ama biz çömezdik. Birde speklerle günlük sidik yarıştırmaya kalktık. İlginçtir, hakikaten tatminsizmişim. Cmloj, snmpa%120kazanıyordum hâlâ bekliyordum. Dangalağım vesselam.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. biraz hareketlendi mi haber geyecek havası oluyor. ne haberi gelecek ki. arsanın parasını borca yatırdı zaten. ytd

3. Afedersiniz flap beyaz bul karoyu al parayı hesabı. Döt lazım. Afyon çok iyi kağıtmış dersin.

4. Ümidimizi kırmak istemem ama takasa bakınca güçlü bir hareket potansiyeli görünmüyor. Bir garanti satışta görünüyor, onunda toplam pastadaki payı%5. Ee sürpriz olurmu? ��

5. bugün bi hareket bekliyor musunuz? vesselam.

6. yorulduğumu hissediyorum artık. hep aynı rakamlarda cırmalayıp duruyor. 10 olması için kaç tavan lazım hesabı bile yok. 10 olsa yine zarar. ytd

7. ayyy.ayyy.ayyy. 5.54 olmuş ne heyecanlı. ytd

8. 5 kademe için taklalar atıyor. ytd

Sayfa 415/956 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •