Sayfa 417/568 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 4539 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Dinlene dinlene dövüyorlar
    Dövmüyorlar bence, sen öyle zannediyorsun değerli üstad.

2.  Alıntı Originally Posted by trakya22 Yazıyı Oku
    Sn. Osman bey ben eski yazı hatırlatma yapmıştım. Eskiden hektaş alıp sattığımdan bazen yorumları okuyorum. İnşallah hektaş eski günlerine döner. Burada yatırım yapan arkadaşların kaybetmesini istemem. Fiyat düşer iken sevinmek bana yakışmaz cünkü bizde bazen hisse düşüş yakalanıyoruz ve üzülüyoruz. Başkasının üzüntüsü benide üzer.Sizin yorumlarını taktirle okuyorum. Trakyadan Hektaş yatırımcı arkadaşlara güzel günlerin tekrar gelmesi dileğiyle. Hayırlı kazançlar. Ytd
    Eyvallah Allah razı olsun. Bol kazançlar

3. Arkadaşlar an itibariyle yaklaşık 32 mn lot hacim gorunuyor. 22 TL den beri sürekli dusuyoruz da hacmimiz eskiye göre daha mı dusuk sanki?

Gunluk bazda hacimleri gösteren bi yer var mı baksak?

4. Satanı pişman etmeyen tek hisse, daha önce de çok defa yazmışımdır bu cümleyi. gerçekten öyle olduğunu yaşayarak tecrübe etmiş oldum.

ben burada uzun sürede kağıdı tuttum ve forumda aktif olarak yazdım, çoğunuzun portfoyunden daha büyük zararlar yazdım geçtiğimiz süreçte.
    hep böyle bi noktada zararı çıkarır mıyız psikolojisi ile kalanları anlayabiliyorum, gerçekten çok kötü bir his ve zehir gibi hisse ile vedalaşmanı engelliyor.

yazdıklarımdan rahatsız olan varsa engelleyebilir, ben gerçekleri yazmaya devam edeceğim.
    yarın 12. defa üst üste eksi günde görüşme üzere.
    sabah pozitif açarsa tekrar düşünün akşama ne olacağı malum.

5. Her gun 1 lira dussek 15 gun sonra 1 lirayız. Tam alım yeri derken hissenin 50 kuruşa inmesi şoku

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Arkadaşlar an itibariyle yaklaşık 32 mn lot hacim gorunuyor. 22 TL den beri sürekli dusuyoruz da hacmimiz eskiye göre daha mı dusuk sanki?

Gunluk bazda hacimleri gösteren bi yer var mı baksak?
    Uzun zamandan beri hacimsiz gidiyoruz 500 milyon civarı

Sasa hep bizden fazla hacim yapıyor 1.5 milyar

Tam 1 ay boyunca 70-80 cent arası taban oluşturuyorduk, biri delik dondan çıkar gibi bozdu

7. Bence üzüm ağacının ucunu ve yapppraklarını yedirdiler. Biraz kökü kalmış olabilir. Bekleyip görmek lazım. Üstad da don gömlek damlarsa zaten işi anlayın. Yeni bir tur daha trixlerle, boncuklarla ky'nin arkasından kobra döşemece...Kaldırmadan daldırmak, yoktan var etmek Allah'a mahsus.

8. sen böyle şirketin içini boşaltıp batma noktasına getirirsen işte tahtanda böyle ta.ak geçerler.

Sayfa 417/568 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •