Sayfa 417/956 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Hadi bakalım hissedaşlarım güzel bir gün olsun...Bir yıla yaklaştı umutla devam devam ediyoruz....
    Ne diyor bir ecnebi(kızılderili olabilir) atasözü:
    -Paranı kaybedersen hiç bişey kaybetmemiş olursun.
    -Sağlıği kaybedersen hayatının yarısını kaybetmişsindir.
    -Ümidini kaybedersen hayatını kaybetmiştirsin..
    Yani para gitti diye üzülüp sağlığimizdan olup, birde bunlarıda kaybettik diye yeise düşmüyoruz....
    Giden para olsun spekçim, patronlar rulo yapıp tepe tepe kullansın..Sağlığimiz yerimizde çok şukür, ümidimizde var. Biz kazanıp kazanıp getiririz size yiyin uşaklar yiyin aksırana tıksırana kadar yiyin)) GUNAYDINLAR....

2. biraz afyon hareketlendir spek misin patron musun ne sin.

3. taklacı güvercin oldu. 5 kademe için nazlanıyor. bu kadar kasmasa. sanki çıkacak ama her an tepesine vuracak kaldı da korkuyor. ytd

Günaydın dostlar.yeni rumuzuma (eskisi waktanw)inanın alışamadım.devamli şifreleri karistirdigimdan sayfaya giremiyorum ama sizleri izliyorum.yeni arkadaslar haklı olarak umutla bekliyorlar.ah dostlar kalan ömrümün son 3 senesini bu rezil kağıt yedi.maliyet konusu nedeniyle kazık çakdik bu kağıda.beklemeye devam sağlıkla kalın.

5.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın dostlar.yeni rumuzuma (eskisi waktanw)inanın alışamadım.devamli şifreleri karistirdigimdan sayfaya giremiyorum ama sizleri izliyorum.yeni arkadaslar haklı olarak umutla bekliyorlar.ah dostlar kalan ömrümün son 3 senesini bu rezil kağıt yedi.maliyet konusu nedeniyle kazık çakdik bu kağıda.beklemeye devam sağlıkla kalın.
    way sen hoş gelmişsen gurban. şifreni yaz biryere onu da cüzdanda yada buzdolabına mıknatısla.

6. Çok yükseldin ya düzeltme yapman lazımdı şeref yoksunu adi a.g kağıdı

Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    way sen hoş gelmişsen gurban. şifreni yaz biryere onu da cüzdanda yada buzdolabına mıknatısla.
    Değerli kardeşim inanın son zamanlarda ankara istanbul eskisehir arasinda o kadar yer degistiriyorumki dediğinizi yapacak sabit bir yerde olmadı.sizde yoktunuz sayfada bir süre herhalde.selamlar.

8. Hesabımda hep kırmızı göründü şu hisse ilk defa geçenlerde gıdım yeşile geçti o da uzun sürmede kazanan arkadaşlara gerçekten hellal olsun bu ortamda ekmek yiyebiliyorlarsa

SM-J120F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 417/956 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •