Sayfa 42/1015 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Viop LIX

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ...sızan bilgilerin tamamı doğru ama hafizeyide yiyemezler demiştim. Yeme kısmı doğru çıkmadı. Amavdediğim gibi çocuğunun bakımı konudunda kimseye güvenmeyen bu yüzden anası babası ve bakıcısınıda kurumda bir genel müdür yardımcısının odasına taşıyan çocuğunun bakımı konusunda psikolojik vaka gibi davranan bir bayanın ne kendine ne kuruma bir faydası olmaz.
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Mr lightning e şah çektiler o da bir piyonu feda edip başka bir piyon sürdü. Yakın zamanda tekrar şah cekeceklerini bilmek için müneccim böreği yemeğe gerek yok bence.
    konuşulanlar doğru olduğuna göre ortada nas lobisinin planlı operasyonu yok demektir. olay kendiliğinden gerçekleşmiş ve hatta makul şekilde çözülmüş bile diyebiliriz.

2. Fehmi'nin yazdıkları önemli. Devamı gelirse bunlar ülkenin iyice içinden geçer, dağıtır pare pare eder..

Operasyon yoksa cimer başvurusu nasıl sızdırıldı?

Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    konuşulanlar doğru olduğuna göre ortada nas lobisinin planlı operasyonu yok demektir. olay kendiliğinden gerçekleşmiş ve hatta makul şekilde çözülmüş bile diyebiliriz.
    Nas lobisiolayı basına sızdırdı. Böylelikle süreci hızlandırdı. Yoksa seçim sonuna kadar sesleri çıkmayacaktı

Malum cimere yapılan şikayetler ve sonuçları gizlidir. İncelenir cumhurbaşkanlığının ilgili birimine ve şikayetçiye sonuş bildirilir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

işte varda, yüksek faizden kurtulma operasyonu değil hatundan kurtulma operasyonu. yani hedef şimşek değil demek istedim.

6.  Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    Bence mezarlığın yanından geçerken ıslık çalma tepkisi bu yaptığın..

Birsey olmaz diyen tüm forumdaşlar bence aynı durumda. Mesele hafta sonu nasıl yönetilecek ona bakmak lazım, devamı gelecek mi ipuçlarına dikkat etmek lazım..

7. Kıvanç Özbilgiç; şimdi herkese soralım: 10 yıl önceye tavsiyeniz ne olurdu..?

10 yıl önceki ban'a en önemli tavsiyem şu olurdu:

"Her zaman haklı olman gerekmez.
    Yeterince haklı olman gerekir !"

İster tradingle alakalı olarak düşünün, ister bağımsız... Ben başladım,

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Bence mezarlığın yanından geçerken ıslık çalma tepkisi bu yaptığın..

Birsey olmaz diyen tüm forumdaşlar bence aynı durumda. Mesele hafta sonu nasıl yönetilecek ona bakmak lazım, devamı gelecek mi ipuçlarına dikkat etmek lazım..
    doğrudur ben uzun vade pozisyon taşıyorum. olaya kafası kırık bi hatunun elbirliğiyle gönderilmesi olarak bakıyorum. haftaya olay netleşir🙂

Sayfa 42/1015 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •