Sayfa 420/1002 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

11 Milyonluk Belcikada 11 bin yeni vaka var, biz de ise 2 bin hasta yersen...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    11 Milyonluk Belcikada 11 bin yeni vaka var, biz de ise 2 bin hasta yersen...
    En muhteşem mücadele eden biziz. Özgüven o kadar yüksek ki bu ülkelerde alınan önlemleri ibretle izliyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Butun bunlari yazmaktan amac, birilerini uyandirmak, yalanin palavranin kisinin kendi gelecegine, evlatlarinin gelecegine muhtemel tahribatina engel olabilmek.

Gelin gorun ki, surekli olarak birileri cikip, siyaset yaziyorlar serzenisi icinde.

Bidon kafalilari demiyorum, onlar zaten yaratik, insan olduklarindan sahsen benim suphem var.

Ancak onlardan olmayan bazilari var, surekli siyaset yazmayin diyen.

Bunlarin hemen tamaminin hisse.net'e gram katkisi yok, beyefendiye surekli yatirimla ilgili, sirketlerin temel analizleri ile ilgili bilgi vereceksin, o okuyacak, degerlendirecek.

Millet askida ekmege kadar dusmus, hangi alim gucu demiyeceksin, bu yerli milli konularindan verilen palavra sozleri, pankartlari konu etmiyeceksin, beyefendi kiziyor.

Ya ne yazacaksin, kim yazacak, hisse.net'teki katilim, yazar sayilarina bir bakin.

Belki de hic yazmamak en dogrusu.

Cunku bu uyeler icin degmiyor.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

“TMSF, 1 milyon lira ödeyemeyecek durumda olan firmaya 1 milyar 324 milyon liralık işi ihalesiz verdi. Projeyi yarım bırakan şirket üstüne devletten 45 milyon lira tazminat aldı”

https://www.google.com.tr/amp/s/www....i-6085473/amp/

O egeli ben değilim

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Butun bunlari yazmaktan amac, birilerini uyandirmak, yalanin palavranin kisinin kendi gelecegine, evlatlarinin gelecegine muhtemel tahribatina engel olabilmek.

Gelin gorun ki, surekli olarak birileri cikip, siyaset yaziyorlar serzenisi icinde.

Bidon kafalilari demiyorum, onlar zaten yaratik, insan olduklarindan sahsen benim suphem var.

Bunlarin hemen tamaminin hisse.net'e gram katkisi yok, beyefendiye surekli yatirimla ilgili, sirketlerin temel analizleri ile ilgili bilgi vereceksin, o okuyacak, degerlendirecek.

Millet askida ekmege kadar dusmus, hangi alim gucu demiyeceksin, bu yerli milli konularindan verilen palavra sozleri, pankartlari konu etmiyeceksin, beyefendi kiziyor.

Ya ne yazacaksin, kim yazacak, hisse.net'teki katilim, yazar sayilarina bir bakin.

Bizde her şey siyasetle ilgilidir.
    Ağustos 2018

Başkan Erdoğan: Onların doları varsa bizim halkımız var, hakkımız var, Allah'ımız var

https://m.youtube.com/watch?v=0vwGNtAthUc

O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bizde her şey siyasetle ilgilidir.
    Ağustos 2018

Başkan Erdoğan: Onların doları varsa bizim halkımız var, hakkımız var, Allah'ımız var

https://m.youtube.com/watch?v=0vwGNtAthUc

allaha inanan kişi kendisi allaha benzetildiğinde veya eş koşulduğunda anında tepkisini dile getirendir
    sen libyadan türk tv.leri seyredip en boktan konuda bile yurtdışından arayıp alo fatih diyeceksin
    lakin senin milletvekillerin seni allah yerine koyunca ne o gece ne de ertesinde tek bir tık demiyeceksin..?

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    “TMSF, 1 milyon lira ödeyemeyecek durumda olan firmaya 1 milyar 324 milyon liralık işi ihalesiz verdi. Projeyi yarım bırakan şirket üstüne devletten 45 milyon lira tazminat aldı”

https://www.google.com.tr/amp/s/www....i-6085473/amp/

Durmak yok, soyguna devam.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Butun bunlari yazmaktan amac, birilerini uyandirmak, yalanin palavranin kisinin kendi gelecegine, evlatlarinin gelecegine muhtemel tahribatina engel olabilmek.

Bazen oluyor öyle şeyler hocam, bunları kafaya takmayıp yılmadan mücadele etmemiz lazım, bir vesileyle bir kişiyi bile aydınlatabilsek kardır...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 420/1002 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •