Sayfa 420/734 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Devre kesti.once yukari simdi asagi devre ) takaslarimi gormuyorum ama tahminim bu hareketi yaptigina gore feci mal kitlediler.simdi asagida bekler gunlerce.dokulunce tekrar yukari.spek boyle kazaniyo bizimki de

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yolunacak tavuk bitmez tren yerinde dururken adam gibi binip beklemek varken tren hareket edince biniyorlar. Kimisi hızlanınca binerken aha böyle tepetaklak düşüyor. Yolunacak tavuk bitmez. Yeni Üyeler hoş geldiniz 2 adet de vesikalık foto isteriz
     Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Devre kesti.once yukari simdi asagi devre ) takaslarimi gormuyorum ama tahminim bu hareketi yaptigina gore feci mal kitlediler.simdi asagida bekler gunlerce.dokulunce tekrar yukari.spek boyle kazaniyo bizimki de

3.  Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Yolunacak tavuk bitmez tren yerinde dururken adam gibi binip beklemek varken tren hareket edince biniyorlar. Kimisi hızlanınca binerken aha böyle tepetaklak düşüyor. Yolunacak tavuk bitmez. Yeni Üyeler hoş geldiniz 2 adet de vesikalık foto isteriz
    Isin kotu kismi ise demin twitirda biri yazdi tepkiye aliyorum diye 3.26 lardan.hemen pesine takipcileri bir suru kisi aldim aldim yazdi onbinlerce lot verildi ise buralardan onlara spek cok daha asagi ceker mantiken..bi hisse normal sartlarda 2.90 lardan alinip ustune yuzde 10 yuzde 15 yapinca verilebiliyor.surekli bu arada hareketleri var.

4. 3.14 oldu acaip carptilar

5. Brute girme ihtimali varmi bu aksam.brut sartlari neler

6. Bu performansa taban yakışır. Hadi taban yap da mallanakk ytd

7. Brüt falan alırlarsa fena söverim. Ne geliyorsa başımıza teknikçi çok bilmişlerden geliyor. Alttan al 5-10 kademeye sat oh ne ala. Bugun bakıyorum hepsi ağlıyor twitter da. Speği tebrik ederim iyi sapladı bugun. Yaklaşmayın yakarım dedi. Brüte alınması hissenin bilançosunu bekleyen ben gibilere darbe olur...

8.  Alıntı Originally Posted by changa Yazıyı Oku
    Brüt falan alırlarsa fena söverim. Ne geliyorsa başımıza teknikçi çok bilmişlerden geliyor. Alttan al 5-10 kademeye sat oh ne ala. Bugun bakıyorum hepsi ağlıyor twitter da. Speği tebrik ederim iyi sapladı bugun. Yaklaşmayın yakarım dedi. Brüte alınması hissenin bilançosunu bekleyen ben gibilere darbe olur...
    Ortaklik muhabbetine aksi bir olumsuz haber cikmadikca daha cok hareketli olur yukari asagi.ortakliktan vazgectik gibi bir haber...su anda zaten sozlesme bitti.blancoyuda ortaklik anlasmasiyla duzeltip firmayi kara gecirdiler.vazgecmiyeceklerse blanco guzel gelir.gecen senede iyi temettu verdiler bi ortaklik muhabbetine.

Sayfa 420/734 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •