Sayfa 420/1001 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: Viop - XIV

Koskoca İstanbul trafik yoğunluğu %1 vay be çıkıp asfaltta çift kale yapacağım neredeyse

Şuanlık 24. Sıradayız eğer aynı şekilde yani katlamalı gidersek gece ilk 15 e yerleşiriz pazartesi ise ilk 10 olur. Olu ama dediğim gibi prestiji ve mağduriyeti kaybetmemek için ve paniğe yol açmamak için sayılar %50 civarı azaltılacaktır.

Viop - XIV

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/onlyyoontv/statu...201371136?s=19

Çine virüs bulaştırmışız

YTD
    Belki adam getirdi. Detaya bakam dedim çince çıktı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Abd vaka sayısında 3. oldu abd çok hızlı ilerliyor fakat ölüm oranlarında ispanya Fransa İtalya dan sonra en çok olanlar ve kritik sayıları da fazla fakat dikkatimi bir şey daha çekti kritik durum bilgisi Asya afrika ülkeleri dışında sadece türkiyede yok yüksek ihtimal kritik olanlar fazla bilerek açıklamıyorlar

Ben şunu düşünüyorum yarın vakaları azaltıp ölümleri yavaş yavaş artırıp kanıksamamızı sağlayıp normalleştirecekler.

Saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    son 20 yılın bilançosu nedir?
    ekonomik anlamda..
    fabrika mıdır? hayır..
    eğitime yuksek bütçe mi? hayır..
    nedir peki?

beton.. beton.. beton..
    bakın bunların toki'sinin bursa'da yaptığı binalar..resmin ortasındaki devasa bitişik nizam bloklar.. herhalde salgın hastalıklarla mücadele edilmesini kolaylaştıracak bir görüntü değil.. çok çirkin..burada, böyle bir çevrede, hasta olmayan adam bile hasta olur.. ülke artık böyle şehirlerden oluşuyor.. betona gömülmüş yüzmilyarlarca lira.. aslında hepsinin yıkılması gerekiyor..

diğer yandan..ama demek ki bazıları bunu beğenmiş ki yapılmış..evet bu da bir sorun..cehalet.. kibir.. estetik yoksunluğu..rant hırsı.. artık neyse.. adını siz koyun..

Bu toki binalarında oturan kuveytli zengin biriyle tanıştım geçen sene, adam bana benim burda 22 dairem vardı demişti. TOKİ kimler için yapıldı kimlerin menüsüne girdi çok uyuz olmuştum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Bu toki binalarında oturan kuveytli zengin biriyle tanıştım geçen sene, adam bana benim burda 22 dairem vardı demişti. TOKİ kimler için yapıldı kimlerin menüsüne girdi çok uyuz olmuştum.
    Aynen orası bildiğin küçük kuveyt oldu. Kapılarında arapça bilen şoförlü vitolar bekler. Korsan takılıyorlar..
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Bugün mısır borsası coşmuş, israil borsası düşüşlerde görünüyor.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Sayfa 420/1001 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •