Sayfa 420/436 ÝlkÝlk ... 320370410418419420421422430 ... SonSon
Arama sonucu : 3483 madde; 3,353 - 3,360 arasý.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Alýntý Originally Posted by loruhlano Yazýyý Oku
    Ufak hesaplarýn adamý iþte böyle 6,30/6,40 arasýna takýlýýr, kredili küçük yatýrýmcýlarla günlerce uðraþýr durur....Baþka da hiç bir trade sistemini de düþünemez...Ahmet Nazif in karakteri zaten bellidir....
    Kesinlikle katýlýyorum sayýn loruhlano,
    2007’de Vestel’de yaþadýklarýmý unutmam mümkün deðildir. Neyse, o baþka bir hesap😊

Zoren 6,30 üzerinde kaldýðý sürece yön tekrar yukarý olacaktýr diye düþünüyorum; ilk hedef 6,84 ara direnç, sonraki 7,57 ana direnç noktasý olacaktýr..
    Herkese bol kazançlar👋

Al-sat tut deðildir.

2. Sonuçta bir taþ yýðýný olan villasý-sarayý ile, sonuçta bir tahta yýðýný olan mobilyasý ile, sonuçta bir teneke yýðýný olan arabasýyla kendini deðerli göstermeye çalýþan birisi ne kadar zavallýdýr.
    Ýçi bomboþ, karakter fukarasý bir zavallý...........................Ýhsan hoca dedi..ne güzel dedi....ahlaksýzlara duyurulurda duyarlarmý????

Alýntý Originally Posted by beski Yazýyý Oku
    2007’de Vestel’de yaþadýklarýmý unutmam mümkün deðildir. Neyse, o baþka bir hesap😊

Zoren 6,30 üzerinde kaldýðý sürece yön tekrar yukarý olacaktýr diye düþünüyorum; ilk hedef 6,84 ara direnç, sonraki 7,57 ana direnç noktasý olacaktýr..
    Herkese bol kazançlar👋

Al-sat tut deðildir.

4. Haftanýn en düþüðünden kapattý, zaten bütün hafta yukarý gitmemek için elinden geleni yaparak niyetini belli etmiþti.

Tipik ANZ iþte yaptýðýna þaþýrmadým, can çýkar huy çýkmaz bunu yapacaðý belliydi, hepimizin canýný sýktý ama yapacak bir þey yok borsa bu.
    "Ýyi insanlar cennete gider deðil, Ýyi insanlar nereye giderse orasý cennet olur."

5.  Alýntý Originally Posted by beski Yazýyý Oku

Herkese bol kazançlar👋

Al-sat tut deðildir.
    6.30 aþaðýsý satarýz dediniz diye anladý ve yaptý , bence rakkam zikredilmez spek hissede, ama tabii herkes kendi bilir, zira spek için rakkamlar bazý þekillerden ibarettir akþam kasada daha fazla malý varsa o günkü deðeri bizim için önemli ancak spek için ifadesizdir.

Dentici Laz Levo ,yýllar önce bana , "spek len baþ edemen " demiþti ben saydýrýrken siiipeke, ben toydum haklý idi.

Bu hisse lot sayýlan bir yer bu kadar iþlem hacmine raðmen. Görüntü onu iþaret ediyor gibi gibi.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakýn inanma .

Alýntý Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazýyý Oku
    Haftanýn en düþüðünden kapattý, zaten bütün hafta yukarý gitmemek için elinden geleni yaparak niyetini belli etmiþti.

Tipik ANZ iþte yaptýðýna þaþýrmadým, can çýkar huy çýkmaz bunu yapacaðý belliydi, hepimizin canýný sýktý ama yapacak bir þey yok borsa bu.
    Kapanýþ hoþ olmadý..
    Bu kafayla Zoryen’e nasýl yatýrýmcý ikna edecekler merak ediyorum

Al-sat tut deðildir

7.  Alýntý Originally Posted by beski Yazýyý Oku
    Kapanýþ hoþ olmadý..

Al-sat tut deðildir
    Evet Sayýn Beski bu durumda zoryen halka arzý sönük geçer zaten halka.arzlarda heyacan kalmadý Zorenin yatýrýmcýsýný bezdirnesi zoryeni etkiler güven býrakmadý.

8.  Alýntý Originally Posted by beski Yazýyý Oku
    Kapanýþ hoþ olmadý..

Al-sat tut deðildir
    Teknik olarak hoþ durmuyor ama terse yatýrmayý da çok sever.

Zoryen'in halka arzýnda bir sorun olmaz da, sonrasý çok önemli olacak, kurumsal yatýrýmcý malý taþýmak için ne kadar istekli olacak?

Zoryen'in arz fiyatý, borçluluk durumu, beklentileri karar vermeyi kolaylaþtýracaktýr.

Zoren ne kadar berbatsa Vestel ve Vesbe o kadar da yatýrýmcý dostu.

Gerçi uzun vadede ANZ ve aracý kurumlar kazanýr da biz KY'ler hep kaybederiz.
    "Ýyi insanlar cennete gider deðil, Ýyi insanlar nereye giderse orasý cennet olur."

Sayfa 420/436 ÝlkÝlk ... 320370410418419420421422430 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •