Sayfa 422/925 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Ben bu grafikten pek birşey anlamadım deutche bank nerde alıcı tarafını pek sağlıklı görmedim açıkcası

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Gübre bitten bağımsız harekete başladi, endeks %1 aşağıda iken %4 yukarda idi bugün. Endeks %2 yukarda beklenti buna göre % 6 en yukarda olmalıydı gibi duruyor ancak ,Endeks e gore hareket etmeyecektir bundan sonra, tamamen spek silkeleme yapıyor, dun aynısını yazmıştım, yarin 3,35 iyi bir yer diye, iyi topladı bugün, yarına 3,44 üstüne atmayı dener diye tahmin ediyorum, genelde cumaları satış yerdi eskiden bakalım bu defa yukarıda kapatabilecek mi.gayet güzel hareket ediyor.

3.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Gübre bitten bağımsız harekete başladi, endeks %1 aşağıda iken %4 yukarda idi bugün. Endeks %2 yukarda beklenti buna göre % 6 en yukarda olmalıydı gibi duruyor ancak ,Endeks e gore hareket etmeyecektir bundan sonra, tamamen spek silkeleme yapıyor, dun aynısını yazmıştım, yarin 3,35 iyi bir yer diye, iyi topladı bugün, yarına 3,44 üstüne atmayı dener diye tahmin ediyorum, genelde cumaları satış yerdi eskiden bakalım bu defa yukarıda kapatabilecek mi.gayet güzel hareket ediyor.
    Ortak dediğin gibi olursa inşallah güzel günler yakın ama ben hareketlerden o izlenimi alamadım

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak dediğin gibi olursa inşallah güzel günler yakın ama ben hareketlerden o izlenimi alamadım

Gubre bizi nasıl bir psikolojiye soktuysa 3 gündür artmasının altından bile bit yeniği arıyoruz.
    Bakalım yarın devamı gelecek mi yoksa ufak bir silkeleme daha yaparmı

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Modys 19 turk bankasinin notunu düşürdü, ayrıca 11 tanede sirketin notunu düşürdü,

Bu hisselerden çıkışların bir kısmı yakin zamanda bir zamanların yabancıların gozdesi olan gübretasa girisler olacaktır. Gübre icin iyi günler başlayacak diye umuyorum. Endeksten bağımsız hareket edecek mi önümüzdeki günlerde göreceğiz bakalım.

6.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Modys 19 turk bankasinin notunu düşürdü, ayrıca 11 tanede sirketin notunu düşürdü,

Bu hisselerden çıkışların bir kısmı yakin zamanda bir zamanların yabancıların gozdesi olan gübretasa girisler olacaktır. Gübre icin iyi günler başlayacak diye umuyorum. Endeksten bağımsız hareket edecek mi önümüzdeki günlerde göreceğiz bakalım.
    Ortak 9 10 lu rakamlara gelsin başka birşey istemem daha dönmemek üzere gübretaş ile vedalaşırım

7.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak 9 10 lu rakamlara gelsin başka birşey istemem daha dönmemek üzere gübretaş ile vedalaşırım

Sen de ortak benim gibi yılların birikimiyle iyicene dolmuşsun inşallah dediğin rakamları görürse çıkarız...ytd...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 422/925 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •