Sayfa 422/1003 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Şu anki rakamlar ile , enflasyon, ppf getirileri, yaklaşık piyasa mevduatı koşullarında benim eşik değerim de o civarda. aylıkta ortalama 2,2-2,3 civarı altına düşmezse ben de taşırım. Her ay değil tabi ortalamada.
    Benim tahminim düşmezler.Çünkü faizlerin %20'lerde olduğu sene yanlış hatırlamıyorsam %30'a yaklaşmışlardı EIB ve arkadaşları.
    Umarım hayal kırıklığı yaratmazlar.

Ama gerçek enflasyona karşı iyi hsyf ve iyi yabancı dayanaklı yatırım fonları dışında hiç biri bizi koruyamayacak.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    FID ve OPB'yi bir dönem bulundurmuştum.
    O tür fonların da maaşallahı var, borsanın düşüşünde neredeyse hsyf kadar düşebiliyorlar.
    Çok moral bozucu oluyor o durum.

EİB ve benzerleri aylık %2'nin altına düşmezlerse ben şimdilik devam etmeyi düşünüyorum, faizlerin artışı EIB ve arkadaşlarına da artı katkı verecektir muhtemelen.
    Opb yeni yılla birlikte kimlik değiştiriyor, biraz muhafazakarlaşıyor.

3. Arkadaşlar bu azimutun ppf'si alabilen var mı?
    Ben is bankasından deniyorum ama uyarı veriyor "Bu işlemi is saatlerinde 9-13:29 arası yapabilirsiniz diyor ".Müşteri hizmetlerini aradım konu hakkında bilgisi yok güya yatırım birimi departmanı🙄

Günaydın,
    Garanti bank fon portföy sayfasını iyileşitrmiş. Artık portföydeki her fonun anlık olası kar/zararı görünüyor. Güzel olmuş
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by Flash Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu azimutun ppf'si alabilen var mı?
    Ben is bankasından deniyorum ama uyarı veriyor "Bu işlemi is saatlerinde 9-13:29 arası yapabilirsiniz diyor ".Müşteri hizmetlerini aradım konu hakkında bilgisi yok güya yatırım birimi departmanı��
    Uyarı gayet net aslında? O saatlerde denediniz diye var sayıyorum? Ben almıştım ama üzerinden uzun zaman geçti, yakında denemedim.

6. benim de portföye bakınca şöyle bir durum görünüyor, cuma günü 160.000 tl. ppz fon almıştım şimdi bakıyorum 160.020 tl. olmuş, 3 günlük 20 tl. çok az değil mi anlayamadım ben bu işi.

7. Perşembe günü banka işlemleri yarım gün 12.30 a kadar

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Günaydın,
    Garanti bank fon portföy sayfasını iyileşitrmiş. Artık portföydeki her fonun anlık olası kar/zararı görünüyor. Güzel olmuş
    değişmiş de getiri yüzdeleri yok olmuş, en çok işe yarayan şeyi kaldırmışlar.

Sayfa 422/1003 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •