Sayfa 426/687 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 5494 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Ucundan da olsa böylesine bir bist rallisinden bile etkilenmiyor, artık nasıl çürütmüşlerse içini. En büyük problem böylesine batık futbol kulüplerini borsaya alanlarda, resmen kumarhane 4 hissede, milletin kanını emiyor, borsaya giren herkes mi bulaşır arkadaş bu hisselere? Herkes bulaşıyor, borsanın mantığına ters, hiçbir zaman kar etmeyen sürekli zarar yazan bir sektöre para yatırmak da ancak bizim gibi Türk Yatırımcılarının yapacağı iştir. Neyse artık, beklenti yok, bir amaç yok, öylesine takılsın bakalım bir sene daha, belki 2. olup cl ye gitme şansı falan doğarsa ufak bir hareket yaptırırlar onun dışında yapacağı her hareket bana göre mal satma hareketidir... YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Bedelliyi beklemeden satıp çıkmak daha mı mantıklı acaba.....

Bedelliye katılmak veya katılmadan satıp çıkmak....bu iki seçeneği artı ve eksileriyle değerlendirecek birileri var mı. Şu anda çok makbule geçecek böyle bir bilgi...
    arkadaşlar çok takip edemedim bir senedir elde az bir bjk var maliyet 3,50 bedelli mi çıktı bjk de işler çok yoğun çok takip edemiyorum...bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

3.  Alıntı Originally Posted by mehmetak Yazıyı Oku
    arkadaşlar çok takip edemedim bir senedir elde az bir bjk var maliyet 3,50 bedelli mi çıktı bjk de işler çok yoğun çok takip edemiyorum...bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
    hayır bedelli falan yok şu anda.

4.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    hayır bedelli falan yok şu anda.
    teşekkür ederim sayın emperador bilgi için beklemeye devam.

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetak Yazıyı Oku
    ts bedelli kararı almış bunda öyle bir durum yok şu an. fener soydu gs soydu ts soydu bedelli ile bi bjk kaldı bakalım o zaten 2 yıllık hareketiyle soymuştu bedelliyi de yapıp katmerlendirecek mi bakalım? YTD.

6. trabzon bedelli açıklamış evet bende yeni gördüm. buna da sıra gelir. üstelik trabzonun bedellisi paraları yüzde 85 futbolu ödemelerine gidecekmiş. olaya bak. borç kapatılma yok ödemelere gidecek. tam rezalet. 5 liran varsa 15 liralık ne harcama yaparsınız lan çapsızlar.

7.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    ts bedelli kararı almış bunda öyle bir durum yok şu an. fener soydu gs soydu ts soydu bedelli ile bi bjk kaldı bakalım o zaten 2 yıllık hareketiyle soymuştu bedelliyi de yapıp katmerlendirecek mi bakalım? YTD.
    Sermaye tavanini yukseltmek icin karar almisti sanirim...500 M e sanirim...yinede bakin siz...zaten daha once yukseltmediyse ve yakin zamanda da karar almissa bilin ki bedellinin ayak sesleridir...en buyuk indikator bile diyebilirsiniz buna ...spor hissesi olunca maalesef ki boyle...

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. şunun yüzünden portföy zararda. bunun zararı diğer karları alıp götürüyor. çokta yok elde ama oran olarak çok zararda 3 üzeri maliyet. maliyet düşürdüm birde 2 üstünde yapmasam daha iyidi. maliyete gelse çıkacağım bekleme maliyeti artık kabullenirim.

Sayfa 426/687 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •