Sayfa 427/1001 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,851
    Benim anlamadığım yeri geldiğinde 5 5 yazanların niye sesi çıkmaz? Bu SOĞAN cı arkadaşa. Gel bir şey de.
    Kimi destekleyecen v.s.
    Dünde yazdım ,tık yok.
    Siteden çıkıp,ziyaretci olarak okusan da ben seni görüyorum.

YSK sandık sonuçlarına ben ulaşamıyorum.

YSK başka yer değil.YSK ya bakayım dedim.

Mort
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,851
    Benim korkum iş kötüye gidiyor, daha da kötüye gitmesi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,563
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Benim korkum iş kötüye gidiyor, daha da kötüye gitmesi.
    Postala eşiniyorlar,eskiden olsa muhtıra verilirdi,sosyalizmi,kominizmi,bozuk düzeni savunanlara veriliyorda yobazimi savunanlara neden verilmiyor,her nedense hep yobazlar kollandı ?,gerçi ordu nerede ?tasviyemi oldular?,demokrasinin yok olup Atatürk ilkeleri hiçe sayıldığı yobazimistin devreye girip tavan yaptığı,yalan tezgahlarınında tavan yapıp TC yapı düzeninin tecavüze uğradığı bir yerde bu zamanlarda çok düşündürücü bir durum,beleyelim bakalım sonuç neye varacak,ülke hiçte iyi yere doğru gitmiyor bu düzenle !!!

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    renkli şey sen gene ortaya çıktın mı
    bi ara maaşını kesmişlerdi
    kayboluştun
    yeniden mi başlattılar
    bak her seyı bılen baskan sana daha oncede soylemıstım sen cok bılgılısınya o yuzden senı kımler ıstemıstı sende gıtmemıstın sen devletı secmıstın sırf vatana hızmet olsun dıye bende sana demıstım sabahtan aksama kadar forumda takılıyon sen devlet memuru degılmısın senın ısın gucun yokmu da sabah aksam burda takılıyorsun demıstım sende bır sey yazamamıstın emeklı oldunmu ?artık burada baskanlıkmı yapıyorsun maasında varmı ıyısın hadı hem devletten hem forumdan guzel ıs allaha sukur sızın gıbı buralarda takılıp hemde devletden maas almadık sana cok sey yazarımda ayarımda degılsın saygılar evet gecen ay basladım maaslı bır hayırlı ugurlu olsununu alırım
    BORSADA ARA VERMEK ICIN EN İYİ ZAMAN KAZANDIGIN ZAMANDIR

6. günaydınlar

Özdağ: Zafer Partisi olarak Kılıçdaroğlu'nu desteklemeye karar verdik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,563
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Özdağ: Zafer Partisi olarak Kılıçdaroğlu'nu desteklemeye karar verdik

..umut oy kullanmayan 6-8 milyonda,eğer vatanını düşünüp değişimden yanaysa tabiki,yarısını geçtik 4000 cıvarı muhalefete oy verse bu iş biter,gözleri körmü oldu bunların hep,adam yalan söylediğini söylüyor pesinden ne fark eder diye sivasta mitingte yine yalanını tekrarlıyor,bunudamı görmüyorlar eğerki kazanırsa bu ekonomi 3 ay dayanamaz,sağlığıda yerinde değil bakmışız küt gitmiş,tam aziz nesinlik ülke olduk,üstelik o zamandan çok kötüyüz

Sayfa 427/1001 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •