Sayfa 428/430 İlkİlk ... 328378418426427428429430 SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Ben yaptım. Akbanktaydım. Şubeye gittim güncelledim.
    1. Şubeye kesin gidilmesi lazım. Cep ten vs olmuyor...
    2. Öncelikle sizden eski promosyondan kalan tutarı istiyorlar... Yani önce parayı tamamen ödemeniz lazım. Hesabınızda para olması lazım.. Bunu yapınca işlemi tamamlayıp yeni tutarı hesabınıza geçiyorlar...
    Selam
    Cevap icin itibar puani vermeme izin vermedi. Tesekkurlerimi buradan ileteyim istedim.

Ozellikle banka ismi vermedim farkli uygulamalar varsa ogrenebilmek icin. Bazi bankalar isi yokusa surmeyi tercih ederken kullanici dostu uygulamalari da gormus oluruz boylece

2.  Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selam
    Cevap icin itibar puani vermeme izin vermedi. Tesekkurlerimi buradan ileteyim istedim.

Ozellikle banka ismi vermedim farkli uygulamalar varsa ogrenebilmek icin. Bazi bankalar isi yokusa surmeyi tercih ederken kullanici dostu uygulamalari da gormus oluruz boylece
    Rica ederim.
    Selamlar..

Benim Maaş TEB de..........

Şubeye gitmeden hiçbir işlem yapmıyor....Taşıyacam belki promosyon yarışına katılırlar diye de bekliyorum...Bayram sonrası güncelleme gelmez ise bende Akbank a taşıyabilirim....

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben dün mobil şubeden bankayı değiştirmeden promosyonu güncelledim bugün promosyon yatmış ve kesintiyi de yatırdıkları promosyondan kesmişler
    Ben birden hesabta toplu parayı görünce ahanda ranza sistem fazla yatırmış dedim,anında geri aldılar yaw,
    Farkı bırakmışlar, sistemden önce parayı virmanlayamadim, sistem algosu çok hızlı namuzsiz
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Ben birden hesabta toplu parayı görünce ahanda ranza sistem fazla yatırmış dedim,anında geri aldılar yaw,
    Farkı bırakmışlar, sistemden önce parayı virmanlayamadim, sistem algosu çok hızlı namuzsiz
    Hangi banka daha çok promosyon veriyor bu sefer araştırmadım, kandurulmuş olabilürüm yani
    Dün bayram ikramiyesi yatmışmı diye hesaba bakarken ekranımda birden belirdi, promosyon başvurusu istermisiniz deye bende işin ucunda para gelicek deye nedir ne değildir hiç sorup soruşturmadan evetttt dedim banka bi üç yıl daha kitledi, bugün yatmış hesaba promosyon artı bayram ikramiyesi, zengünüm yani istersem yarın bikaç hisseyi fışkırttururum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Valla sizin bankalar daha iyiymiş.
    Akbank genel merkezi aradım iptal yapıyoruz ama güncelleme için şubeye gitmeniz lazım dediler. 1 saat kadar da sıra bekledik
    Neyse artık ...

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Valla sizin bankalar daha iyiymiş.
    Akbank genel merkezi aradım iptal yapıyoruz ama güncelleme için şubeye gitmeniz lazım dediler. 1 saat kadar da sıra bekledik
    Neyse artık ...
    Valla hocam reklama girecek ama son 11 senedir tek cari bankam,oda iş, sanirjm Bozkurt dayıda işte,

Gerçekten bana göre mobilde lider konumda sektörde..ama bankaya gittinmi esir ediyor insanı
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Valla hocam reklama girecek ama son 11 senedir tek cari bankam,oda iş, sanirjm Bozkurt dayıda işte,

Gerçekten bana göre mobilde lider konumda sektörde..ama bankaya gittinmi esir ediyor insanı
    İyi şeylerin reklamını yapmak lazım .Çok pratik iş yapmışlar...Tebrikler..
    Devir pratik olma devri

Sayfa 428/430 İlkİlk ... 328378418426427428429430 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •