Sayfa 43/183 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1460 madde; 337 - 344 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Eğer şehir hastaneleri konfor ve kalitede özeli geçtiğinde ki şehir hastaneleri çok çok üzerinde olacak o zaman neden özel tercih edilsin ki zaten lokman hekim üst düzey zengin kesime hitap etmiyor tam da devlete gitsek olur diyen kesimden hasta kabul ediyor ya da randevu sırası bulamadığı için mecbur gidiyor yoksa bence şehir hastaneleri olmasaydı lokman hekimin önü çok açıktı ancak şehir hastaneleri çıtayı çok yükseltti ve lokman hekimin ilk çeyrek bilançosunda kar marjları çok düşüktü şehir hastanelerinin etkisini görmek lazım

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bendeniz, siyasi popülerlik sizi de etkilemiş sanırım...artan ve artacak nüfus için şehir hastaneleri artık zorunluluk oldu...bütün devlet hastaneleri dolu çünkü...örnek vermek gerekirse daha 5 gün önce 84 yaşındaki babaannem hastalandı, zaten koah hastası klima çarpmış sıcaklarda, aydında hastanelerde yer yok diye nazilliye sevk ettiler...şehir hastanelerindeki hizmetin özeli yakalaması demek ülkenin almanya gibi olması demektir...iyi bir cerrah yada hekim devlete mi gider günde 100 hastaya mı bakmak için yoksa özelde 25 hastaya bakmak mı daha iyidir...

3. evet bir nebze dediğiniz doğru devlet hastaneleri yoğun aslında özel hastane taleplerini artırması lazımdı ama faaliyet giderlerini azaltması gerekirdi

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bilanço umarım çok bekletmez ve hayal kırıklıgı yaşatmaz...sabırla beklemeye devam...

5.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bilanço umarım çok bekletmez ve hayal kırıklıgı yaşatmaz...sabırla beklemeye devam...
    Bilanco bekletir, rengi de bugün belli oldu sanirim... Sürpriz olmasi zor ihtimal...

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

LKMNH Konsolide 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 4902116 Yıllık Değ%:-29 Ana Ortaklık Payları: 1722929 Yıllık Değ%:-64

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. bilanço kötü geldi satışlar artmış ama satışların maliyeti ve faaliyet giderleri de bayaga bi artmış...bakalım neler olacak...

Son açıklanan sirket bilancolariyla yıllara göre dönem ve net karları.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 43/183 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •