Sayfa 430/439 İlkİlk ... 330380420428429430431432 ... SonSon
Arama sonucu : 3506 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Paynet satışından gelen para az buz bir para değil. Suanki piyasa degerinin %60 ı. Belli ki birileri satış öncesi fiyati yukselterek satışı firsata cevirdi ve realize oldu-oluyor.

Ama yukarıda Emirhan bey cok guzel bir hesap yapmış ve borclarin odenmesinden sonra bu sirketin 1 mlr net kar aciklayabilecek bir pozisyona gelebilecegini belirtmis. Tl nin degerli kalmasi ve ithal urunlerin gorece ucuzlamasi sonucu belkide bu rakam daha yukarilara cikabilir. Ama süreç 2 ay degilde 5-6 ay sürebilir bence.

Yine de ben burada bir firsat olduguna inanıyorum ve bu sevilerden bir miktar pozisyon actim. Aşağı gelirse alim yapmak için nakitim var yine alirim.

Herkes icin hayırlı olsun bu satış umarim belli bir konsolidasyon surecinden sonra hak ettigi yerlere gider.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by meldamelda Yazıyı Oku
    Perea yüzde 15,84 olmuş.
    Ömer Musa Şubat sonunda yaptığı satış sonrasında bu ay başından beri satıyor.
    Bugüne kadar 683 bin lot sattı, bugün bakalım ne kadar sattı.
    2020, 2021 yılında da bu şekilde satış yaptı sonrasında daha düşük fiyattan sattığından daha fazla aldı.

3. Ben gittikten beri hic birsey degismemis ayni iyi aile cocuklari muhtemelen sirket baglantili bu elemanlar kan kusturmaya devam
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4.  Alıntı Originally Posted by BELEKOMA Yazıyı Oku
    Ömer Musa Şubat sonunda yaptığı satış sonrasında bu ay başından beri satıyor.
    Bugüne kadar 683 bin lot sattı, bugün bakalım ne kadar sattı.
    2020, 2021 yılında da bu şekilde satış yaptı sonrasında daha düşük fiyattan sattığından daha fazla aldı.
    300 bin lot satış daha geldi

5. Perea korkusuna perişan oldu tahta.

6.  Alıntı Originally Posted by meldamelda Yazıyı Oku
    Perea korkusuna perişan oldu tahta.
    Perea korkusundan kaynaklandığını düşünmüyorum, zaten aman aman bi satış yapmadı.

7. Ordinoyu görüp ona göre bastılar muhtemelen.

8. Bu tahtada Perea ile öyle yada böyle ilişki olmadan büyük işlem yapmaya cesaret edilebileceğini zannetmiyorum doğrusu.

Sayfa 430/439 İlkİlk ... 330380420428429430431432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •