Sayfa 430/967 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. https://goo.gl/x1af8g içerik değil ama başlık tam bize göre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,853
    Zhero size yazmadı ki neden üzerinize alındınız ?
    Yoksa yarası olan gocunur mu sahiden .

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    15 i Kim demiş nezaman demiş.ben rakam mı verdim de.sizin bu yaptığınızda aşağıya gaz değil midir.once kendinize bakın.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    güzel kardeşim 2. tavandan beri 10 yorumun 8 i senin bunun adı pazarlamadır. ........
    Baygorge isimli arkadaş şimdiye kadar laf-i güzaf yaptın bir de analiz yapta görelim demedi mi,bende yaptım analizi oda tavanlara denk geldi.benim suçum ne. Laf-i güzaf Türkçesi boş konuşma, saçmalama.sizede yaranilmiyor konuşsan suç konusmazsan suç.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,853
    Bu hissede 8 sendir bulunuyorum . Son 3 yıldır kısaca Village gittikten sonra ,
    Her çıkışında verip düşerken almakla kaybetmedim .
    Hissenin trade senedi olmasından da ISYAT ve Yönetimi sorumlu tuttum .
    Yazdıklarımı takip edenler bilir ki ISGSY topluyorum .
    Ama Hisse alırken gerçekçi olmaya , günlükçü kısacı ağızla konuşmamaya özen gösteririm .
    Isyat kendi malını kötü gösteriyor , ISGSY yönetimi de buna çanak tutuyor .
    Hissenin fiyatı piyasada ödenen kadar dır lafı da doğru .
    MAL iyi yani , iştirakler ise iyi de var iyi yolda olan da ben kötü malımız olduğuna inanmıyorum .
    Zaten Noreply iştirakler hakkında oldukça detaylı derin bilgiler veriyor
    ISYAT ve ISGSY Yönetimi 1.07 TL olsun dememi gerektirecek davranışlar sergiliyor .
    Saygılar

güzel kardeşim 2. tavandan beri 10 yorumun 8 i senin bunun adı pazarlamadır. benim mal kötülemek veya şişirmek gibi bi derdim yok. iştirakler para basıyor havası yaratma öyle bir durum yok. karda olan da var zararda olanda. satılabilir olanda. ama çıkış olana kadar kalıcı yükseliş zor diyorum. ve satış için vade ky yi çok zorlayabilir. 2 gün de olur 2 yıl da. daha ne diyelim. çanak tutmayın ayıptır.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

güzel kardeşim 2. tavandan beri 10 yorumun 8 i senin bunun adı pazarlamadır. benim mal kötülemek veya şişirmek gibi bi derdim yok. iştirakler para basıyor havası yaratma öyle bir durum yok. karda olan da var zararda olanda. satılabilir olanda. ama çıkış olana kadar kalıcı yükseliş zor diyorum. ve satış için vade ky yi çok zorlayabilir. 2 gün de olur 2 yıl da. daha ne diyelim. çanak tutmayın ayıptır.
    ver reklamı 15 güne 15 liraya gider ha gayret
     Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Zhero size yazmadı ki neden üzerinize alındınız ?
    Yoksa yarası olan gocunur mu sahiden .
    Karar verin dedi mi demedi mi

Ben yaptığım analiz de isterdim ki büyüme rakamları yanlış doğrusu bu deseydiniz.sirketler zararda felan böyle cevap veriyor yazdıklarıma kızan.iyide arkadaş bu şirketler yatırım yapıyor elbette zararda olacak.bu bir süreç.yatirim bitince Kâra geçecek.olay budur.

Olay şudur.ulkemizde borçlu.ama büyüyor herkes mutlu.isgsy iştirak büyüyor ama herkes mutsuz.mutsuz olur tabi kendiniz çalar kendiniz oynarsaniz

O kadar muhabbet var anlık takas yok
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Sayfa 430/967 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •