Sayfa 433/898 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sonra hepsi KY ye

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aylik maliyet tablosu 53 mly lotun ort 0.70

Biz degil milyon lotu olan dusunsun

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İnvesting te bir arkadaş yazmış.. Gerçekten de Engin in kredi faizleri yükseldiği için ev -ofis satışları azaldı. Tower 205 için nakite ihtiyaç duydu. ve sonuç...

Bu engin tover 205 bitirmek için tefeci galip ten para aldı. ödeyemedi. borcuna karşılık hisse teklif etti. galip te hisseyi piyasa fiyatından alacak değil ya. engin 0.50 kuruştan hisse ile borcunu kapattı. galip te hisseleri paraya çevirdi. yönetim de bu olaylar karşısında engin i şutladı. OLAMAZ MI.
    BENİM DÜŞÜNCEM..KİMSEYİ BAĞLAMASIN.. ÇÖZEMEM..

4. Ne oluyor ne bitiyor belli değil ancak pazartesi taban yaparsa elimdeki son nakiti de gömerim buna ben. Elbet bir gün 0.80 üzerine atacak..

5. Galip 50 milyon lotu 0.50 sattigini beyan eden sirket

Onca tantanayi 0.18 kurus icin mi yapti
    O melun zaten borsada para basiyor

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. sakin olmakta fayda var.pazartesi neler olacak kestirmek zor.galip zaten paranın damına koydu şuanda.ancak bu galip açıkları çekmek için böyle bir yol izlemiş olabilirmi.ilk gün biraz yukarı çekti acikcilarin üsüsmesini sağladı cuma günü taze boka üşüşen sinekler gibi tüm açıkcılar her kademeden açığa verdiler. şimdi pazartesi de düşecek diye açığa satış devam ederse galib de bunları kıstırırsa pazartesi akşam üstü ve salı kan gövdeyi gotururmu...hayal kurmak nasıl olsa serbest.....

7.  Alıntı Originally Posted by acilnumara Yazıyı Oku
    Galip 30 milyon lot aldım diyor engin 50 milyon sattım diyor dümen büyük çok canlar yanacak çok.
    sn.acilnumara diger şirketlerde galibin 30.000.000 metro 16.000.000 avter 4.000.000 van gıda
    TurkBirDev

8. Galip aga her ne kadar 0,50 den hisseleri devralmış olsada burada 10 kuruş için işlem yapacağını pek zannetmiyorum .bu kadar büyük lotu 10 kuruş kar için aldığını düşünmüyorum .0,50 kuruştan dahi almış olsada biraz daha yükseltip neden daha fazla kazanmak istemesin.ayrıca bu kadar büyük işlem hacimlerinde yaşanan satışları küçük yatırımcı karşılamıyordur herhalde.
    Sesli düşünüyorum bunlar hayal dünyamın ürünleri , bana bakarak sakin kimse alıp satmasın.bu yazılanlar sadece düşüncelerimdir kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

yazdıklarımın hiç birisi kesinlikle ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak almayınız , birşey bilsem kendime faydam olur

Sayfa 433/898 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •