Sayfa 434/1003 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Aynen dediğiniz gibi olacak.
    Ama bu stopaj sıfırlamasında amaçlanan mevduatla yarışıp onu geçen PPF'ler değildi bence.
    Amaçlanmayan bir gelişme oldu bu galiba
    Geçmişte de bu olmuştu.
    Bankaların mevduat rahatsızlığı gündeme gelince PPF portföylerine sınırlama gelmişti.
    Umarım PPF'leri törpüleyici birşeyler yapmazlar.
    aynen. dovizden PPFlere gecis planlanirken, TL mevduattan gecis olacak gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Döviz bazlı değişken fon pek yok galiba. Kub var ayrıca mutlak getiri hedefli olanlar var. Başka var mı döviz bazlı değişken fon.
    Kısmen AGC. Zorlarsak da FNO vardı.
    Zaten bir değişkenden de kendini bu kadar bağlayıcı bir şey beklemek doğru mu tartışılır. Dönemsel olarak stratejisini oluşturmasını beklemek kur riskine göre hareket edebilmeleri daha akla yatkın.

3.  Alıntı Originally Posted by Sorrow Yazıyı Oku
    Grafik halinde de gösteriyor mu acaba genel portföyü? Ay ay kazançları vs.

Fon Canavarı uygulamasında fonu satın aldığım tarihi bile giremiyorum. Acaba portföyünüzü nereden takip ediyorsunuz? (Genel olarak herkese soruyorum)

investing veya yahoo finance'ta hiçbir yerde fonlar yok maalesef, portföy takibi yapabileceğim.
    Yatırım fonları kapsamında uygulama eksikliği olduğu çok bariz. Bu eksikliği fark eden girişimciler olsa bu işin kendisinden ve reklamlarından parada kazanır ama bir iki girişim harici yok. Burada excel bilgisi ileri seviyede olan arkadaşların kendi tabloları var onları kullanıyorlar. Bir muhasebe programı gibi giren çıkan, kar zarar, ay ay, aylık ortalama ve benzeri özellikleri olan bir uygulama şart.

Sayın Yuji sağ olsun bir excel tablosu paylaştı onunla idare ediyorum.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

4. ıpv - 1,04
    tdg -0,99
    tta -0,75
    tte 1,28
    ıpj 0,46

Döviz bazlıların eksilerinin devamı yarın gibi gözüküyor, çünkü mb kuru 7,47 alndı bugün.

5.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Yuji üstadım selamlar. Sizin daha önce hazırlamış olduğunuz bir fon takip dosyası vardı, ve ona fonların günlük getirisini de eklemiştiniz. Sanırım bir de mevcut stopaja göre de bir güncelleme yaptınız. Rica etsem o Excel dosyasını bir kez daha paylaşabilir misiniz? İnanılmaz faydalı bir dosyaydı ama maalesef benim bilgisayarımdan silinmiş ve forumda da maalesef bulamadım.
    Buyrun hocam: https://drive.google.com/file/d/1gRn...ew?usp=sharing

6. Mk nedir?
     Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by vagus Yazıyı Oku
    Mk nedir?

Mevduat karşılığı.
    Yani mevduat olsaydı ne olurdu demek.

8. Ok
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Mevduat karşılığı.
    Yani mevduat olsaydı ne olurdu demek.

Sayfa 434/1003 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •