Sayfa 434/837 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 6690 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    ahaha sorma şimdi kimse demiyor pazartesiden beri 775milyon mal aldığını ülke de acayip bir algı yönetimi var..
    Dış minnaklar abi

2.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Önce hisseyle ilgili sürekli bir gazlama hareketi.
    Sonra sattığını bildirme hareketi.
    Sürekli olarak kap bildirimleri gibi şahsi alım ve satımlarda bilgi vermeler vs.

Bu davranışlar, burayı okuyanların alım ve satım kararlarında etkili olabilecek şeyler.
    Ayrıca SPK mevzuatına göre de suç teşkil edebilir.

Bence durumunu gözden geçir şampiyon...
    şampıyon altta ne yazıyor oku ıstersen..forumdakı arkadaşlıktan dolayı buraya hısseye gırıp çıktığımızda yazıyoruz..kaldıkı burası forum yorum-fıkır sayfası..herkes düşnce fıkır yazmada ozgur..senın yazdığın gıbı..haberı buraya atmak gazlama ise sen nıye burayı okuyorsun ben anlamdım..herhalde hısse ıle ılgılı ne oluyor ne bıtıyor onu öğrenmek için..bak ben 240 tan sattım mesela malımı şuan 233 senet ..buna stop denır pıyasayı okumak denır..pıyasa toparlanır gerı aldık derız..hısse nete gırerken hısseyı alıp sattığınızı kımseye söylemeyn dıye bır kural yok sanırım..ben aldım sende al veya sat demedım mesela şampiyon..anladın umarım..

mevzuatıda bılmedığın salladığın açık şampı...birşey ya suçtur ya değildir..olabılır,yapabılır,edebılır..cek,cak la olmaz bu işler..

ama bır yerde haklısın..buralara yazmak harbı can sıkıntısı senın gıbı bır ıkı anlamz çıkar ıkı belden aşağı konuşur sonra uğraş dur..hıc gerek yok şampıyon ..keko gıbı bır ıkı dost kaldı zaten burada..onlarda olmasa kımse bu sayfalara sen gıbılerı okumak için gırmez bıle..o nedenle haklısın yanı..yazmamak uğramamk enı ıyısı..

bırcok sayfada bırçok ışe yaramazla uğraştım hepsı ılk başta çok komık duurmlara düştü ,gazlamayı onlar yaptı ben olması gerekenı doğruları soyledım..eğer az ders aldılarsa gömülmekten kurtuldular yok dınlemedılerse hepsı çukurda şuan..bunlar yatrıım tavsıyesı değil ,bunlar öngörü bunlar pıyasayı ve şartları okumak..bunlar bır tecrube tabı anlayana.. ıstersen gıdıp alfas,sdttr ve oncsm sayfalarını bıraz okuyabılırsın ne demışız ne olmuş..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    şampıyon altta ne yazıyor oku ıstersen..forumdakı arkadaşlıktan dolayı buraya hısseye gırıp çıktığımızda yazıyoruz..kaldıkı burası forum yorum-fıkır sayfası..herkes düşnce fıkır yazmada ozgur..senın yazdığın gıbı..haberı buraya atmak gazlama ise sen nıye burayı okuyorsun ben anlamdım..herhalde hısse ıle ılgılı ne oluyor ne bıtıyor onu öğrenmek için..bak ben 240 tan sattım mesela malımı şuan 233 senet ..buna stop denır pıyasayı okumak denır..pıyasa toparlanır gerı aldık derız..hısse nete gırerken hısseyı alıp sattığınızı kımseye söylemeyn dıye bır kural yok sanırım..ben aldım sende al veya sat demedım mesela şampiyon..anladın umarım..
    Forumdaki arkadaşlarına özel mesaj yollayabilirsin alım-satım bildirimlerin için.Forumda özel mesajlaşma alanı da var değil mi?

Burası fikir beyan etme yeri demişsin.Doğru.Alım-satımlarını beyan etme yeri değil.

Sizin de dediğiniz gibi hisse ile ilgili ne olup bittiğini öğrenmek için burayı okuyorum.Sizin şahsi alım-satımlarınızı öğrenmek için değil.

Alım ve satımlarınızı bize bildirmenizin tam olarak amacı nedir? Bunun bize faydası nedir? Bunu bildirmemeniz durumunda bunda bizim kaybımız nedir?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku

sen bundan yatırım tavsıyesı mı anladın ,,harbı buyuk adamsın

bu şekılde devam edersen ılerde çok buyuk bır yatırımcı olabılırısn..

Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Önce hisseyle ilgili sürekli bir gazlama hareketi.
    Sonra sattığını bildirme hareketi.
    Sürekli olarak kap bildirimleri gibi şahsi alım ve satımlarda bilgi vermeler vs.

Bu davranışlar, burayı okuyanların alım ve satım kararlarında etkili olabilecek şeyler.
    Ayrıca SPK mevzuatına göre de suç teşkil edebilir.

Bence durumunu gözden geçir şampiyon...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Forumdaki arkadaşlarına özel mesaj yollayabilirsin alım-satım bildirimlerin için.Forumda özel mesajlaşma alanı da var değil mi?

Burası fikir beyan etme yeri demişsin.Doğru.Alım-satımlarını beyan etme yeri değil.

Sizin de dediğiniz gibi hisse ile ilgili ne olup bittiğini öğrenmek için burayı okuyorum.Sizin şahsi alım-satımlarınızı öğrenmek için değil.

Alım ve satımlarınızı bize bildirmenizin tam olarak amacı nedir? Bunun bize faydası nedir? Bunu bildirmemeniz durumunda bunda bizim kaybımız nedir?
    sen burada yenısın galıba..burada bırçok arkadaşın bırıbırıyle muhabbetı -selamı sabahı vardır forum üzerınden ..senın bunu anlamaman gayet normal..neyse uğraşmayacağım senınle,değmıyor çunku ..zaten yazmama kararım vardı..tahta orada isteyen alır ısteyen satar..sadece bırkaç değerlı dost var burada onları okuruz arada bır ıkı selam verırız..haklısın..yazmamak en guzelı..

6.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku

bız buradakı arkadaşlık ortamından dolayı portfoydekı lot sayımızı bıle paylaştık bazen..kımseyı pek rahatsız etmedı,olanda varmış demek ..çok pardon..değerli hısse net sakını arkadaşım....sabahkı haberı paylaşıp senı gazladığım ve akabınde stop olup yaklaşık portfoyumu yuzde beş erımekten kurtardığım için afedersın..belkı benle beraber bırılerı de stop olduysa onlarda karlı pozısyondadır..afedersın değerli forumdaşım..bırılerıne faydalı olduysak senden ozur dılerız..benım satmamla veya burada kı bır ıkı arkadaşın satmasıyla düşmüyor gesan haberın ola şampı..endeks kaynaklı düşüşler var..eğer desteklerden donmezse satışlar derınleşebılır...dıkkat et şampı..

7.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku

mesela sende benımle stop olsaydın sende şuan yuzde beş karda olabılırdın boyle bır faydası olabılıyor bazen..guvendığın samımı bırı var ıse forumda onun yorum ve işlemlerını takıp edıp ısabet oranı yuksek ıse arada bu arkadaştan faydalanma yoluna gıdebılırsın..mesela keko hısse seçmede mahırdır forumda..memetyum teknık takasta ..farklı ozellıklerı olan arkadaşlarımız var forumda..benımde zamanlamam fena değildir..ve hısse hareketlerını ıyı sezerım ısabet oranım çok yuksektır,trent takıbı yaparım kendımce..

8. sinirler gergin relaks arkadaşlar gerek yok düşüş hızlı ama işlem haçmimiz zayıf seyrediyor ..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 434/837 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •