Sayfa 437/742 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 5933 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. hisse hedefi olan varmı

2. (Denemeler)
    Haftalık $
    THY, odaş vs benziyor, ikili dipten çıkıyor. Yolu yokuş 🙂

Sayın kreon, bütün sırrı bozdun yaaa.

TEŞEKKÜRLER

4.  Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku

(Denemeler)
    Haftalık $
    THY, odaş vs benziyor, ikili dipten çıkıyor. Yolu yokuş ��
    üstat peki hedefi ne ?

5.  Alıntı Originally Posted by Çiçek.Abbas Yazıyı Oku
    hisse hedefi olan varmı
    Hedef fiyatı teknik analizciler verebilir belki ama temel analizcilerin hedef fiyatı olmaz.

Temel analizci belli şartlar dogrultusunda bekler, sartlar devam ettigi sürece hissede kalir, bozulma olursa hisseden çikar.

Mesela ben alarkoyu aldigimda kafamdaki degerlemeye göre ederi 25 tl civarindaydi ama zaman ilerledikce yeni gelismeler bu eder fiyati hep yukari cekti. Verilerde, haberlerde halen bozulma yok ve tutmaya devam ediyorum.

Size de tavsiyem bu işi hakkıyla ögrenmek ve gerçek bir yatırımcı olmak istiyorsaniz temel analizi oğrenin. Böylece başkalarinin ne dedigine bakmadan yatırım yapabilir, bir hissede uzun vadede çok çok guzel kazanclar sağlayabilirsiniz.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. şeffah olan şirketlerin işi daha yolunda gidiyor.(gesan gibi)
    umarım menderes yöneticileri de şeffah olurlar şirket kelepir olmasın bu devirde,,

7. güzel bilgiler için emeğine sağlık
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hedef fiyatı teknik analizciler verebilir belki ama temel analizcilerin hedef fiyatı olmaz.

Temel analizci belli şartlar dogrultusunda bekler, sartlar devam ettigi sürece hissede kalir, bozulma olursa hisseden çikar.

Mesela ben alarkoyu aldigimda kafamdaki degerlemeye göre ederi 25 tl civarindaydi ama zaman ilerledikce yeni gelismeler bu eder fiyati hep yukari cekti. Verilerde, haberlerde halen bozulma yok ve tutmaya devam ediyorum.

Size de tavsiyem bu işi hakkıyla ögrenmek ve gerçek bir yatırımcı olmak istiyorsaniz temel analizi oğrenin. Böylece başkalarinin ne dedigine bakmadan yatırım yapabilir, bir hissede uzun vadede çok çok guzel kazanclar sağlayabilirsiniz.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    peki üstatım kimi takip etmeliyim bu formda kim iyi bilgilidir kimin yadıklarını dikate almayım yani

Sayfa 437/742 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •