Sayfa 442/634 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 5068 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Seçim yakın. Tokadı yiyince anlayacak hükümet ama geç olacak. Yiye yiye doyamadılar. Özel şirketler içi biz yatırımcı görmezden gelindi. Bunun bedeli seçimde olacak. Aç gözlü pislikler.

2. Piyasa bu kadar sert indiğine göre birşeylerin olacağına tepki veriyor olabilir, malum büyükler herşeyi önceden öğreniyor. Hafta sonu biryerlerde birşeyleri patlatmasınlarda...

Bist100 usd bazlı 240 destek seviyesi kırıldı, seçime kadar bu aşağı sarkma devam ederse 205 lere kadar destek görmeyebilir.
    Böyle bir durumda Aselsan ise 1,80$ da destek bulursa öper başıma korum.

3.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Seçim yakın. Tokadı yiyince anlayacak hükümet ama geç olacak. Yiye yiye doyamadılar. Özel şirketler içi biz yatırımcı görmezden gelindi. Bunun bedeli seçimde olacak. Aç gözlü pislikler.
    Sayın Yavuzhan reis seçimi kaymetmiş gibi konuşuyorsun son dakkaya kadar bekle...
    Vatandaşın algısı tercihi paraya yoksulluğa borsaya göre fazla bir değişiklik göstermiyor. İnanmıyorsan işin uzmanlarına sorun.
    Hatta vatandaş ne kadar eğitimsizleştirilir ve fakirleştir ordam gerdirilirse reis daha fazla destek buluyor.

4. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Tekfen zarar açıkladı , Aselsan tekfenden fazla düştü , hisse tahta yapıcıların ellerinde kısmen toplu olsa böyle satamazlar , büyük ihtimal çok dağınık ve umurlarında değil , hisse sanırım küçük yatırımcıda çoğunlukla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Sayın Yavuzhan reis seçimi kaymetmiş gibi konuşuyorsun son dakkaya kadar bekle...
    Vatandaşın algısı tercihi paraya yoksulluğa borsaya göre fazla bir değişiklik göstermiyor. İnanmıyorsan işin uzmanlarına sorun.
    Hatta vatandaş ne kadar eğitimsizleştirilir ve fakirleştir ordam gerdirilirse reis daha fazla destek buluyor.
    Ben değiştim, etrafımda çok adam değişti. Daha öncede söyledim, bu ülkede namusmuş bayrakmış dinmiş, milletin nesine dokunsan dokun pek ses etmez ama iş paraya geldiğinde hır çıkar. Fetö prasal herşeyi kendine toplamaya başladıktan sonra dağılmaya başladı, bu hükümet İstanbul'u vakıflara para aktardığı için, özelleri ihya ettiği için kaybetti. Şimdi özel cici şirketler, kadroya geçirilen partili taşeronlar, hamili yakınımdırlar, göze batmaya başladı çünkü milletin parası erirken birileri aldı yürüdü, aynısı borsadada, aselsanda var. Bak ASELSAN biterken baykar coşuyor. Bu durum götürecek reisi. Yanılırsam yanıldım derim artık ama genelde tutar öngörülerim.

6. https://www.youtube.com/watch?v=3Hg7238xttI

Gerçekten döviz KKm yerine borsaya gelen yatırımcıya çok yazık ediliyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Tekfen zarar açıkladı , Aselsan tekfenden fazla düştü , hisse tahta yapıcıların ellerinde kısmen toplu olsa böyle satamazlar , büyük ihtimal çok dağınık ve umurlarında değil , hisse sanırım küçük yatırımcıda çoğunlukla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn Sanberk, % 30 yabancı payı yani yaklaşık 195-200 milyon civarında. Önceden yazdım dağılımını ve bilgiler güncel. Kalan dolaşımdaki 390 milyon lotun aşağı yukarı 180 milyon lotu kadar yaklaşık 45 hesapta yerli olarak. Geri kalan küçük yatırımcı tabiri olanlar. MKK ya bakın oradan da bazı bilgilere ulaşırsınız. Bu kağıdı kaldıracaklar belli. Geçmiş gönderimde sorduğum soruya bir arkadaş cevap vermiş ve yanlışta söylememiş. Ne yazık ki geçmişte de olduğu gibi biz o ağaların keyfini bekleyeceğiz özetle. 2017 tepesini neredeyse ortalamada 2022 gibi gördük. Bu ne hesap oldu şimdi ?? Bu kağıdın değeri para babası üç beş tane zibidinin
    elinde ve bunu yıkmayı işi olarak görmeyen müdahale etmeyen bir yönetim var. En şaklaban kağıtlar bile geri alım açıklıyor, bizim ağalardan ses yok. Ses edeni de kapının önüne koydular( İstifa etmişmiş, külahıma anlat )

Bunu CİMER e cevabının ne geleceğini bile bile aslanlar gibi yazdım. Aselsan yatırımcı ilişkilerine de bir kaç toplu mal taşıyan arkadaş toplanıp yazdık. Genel kurul da söz alan o eczacı arkadaş da farklı kanallardan dile getiriyormuş. Tüm küçük yatırımcılar olarak bunu sorgulayın kardeşim ve gerekin başvurularınızı yapın. Bu şirket ortak sermayemizin sesi. Haaa bırakın bu işleri deniyor ise o zaman halka arz ne iş ???.. Neden 2. sefer halka açıldın ??

TVF, BES alımları diğer kağıtlarda varken bunda yok, geri alım açıklamak yok, saldım çayıra Mevla'm kayıra ne güzel..

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=3Hg7238xttI

Gerçekten döviz KKm yerine borsaya gelen yatırımcıya çok yazık ediliyor.
    Aynen öyle maalesef Sn Lunar..Bazı arkadaşlar Sudan da neler olduğunun farkında bile değil. TÜRKİYE nin Sudan da ki menfaatlerini ve hesaplarını hiç umursamadıkları gibi oradaki küresel güç odaklarının siz kimsiniz de bize iş koyuyorsunuz sopasını fark etmiyorlar bile günlük hayatlarında. Halbuki TÜRK DEVLETİ güç kazanamaması için malum odaklarca her türlü bastırılmaya çalışılıyor. Bu boyunduruğa karşı duracak olan TÜRK DEVLETİ dostlar. Tayyip, Ali, Veli her ne kadar önemli de olsa bunlar geçicidir, aracıdır ve hangisi bizi yüceltirse baş tacıdır. Altın çamurda da olsa altındır. Su akacak yatağını bulacak, sağduyu galip gelecek başka yol yok.. Hamaset filan değil bu iş TÜRK DEVLETİ nin var olma mücadelesidir ve Aselsan da bunun bir bacağıdır..

Kesinlikle siyasi olarak yorumlamayın yanılırsınız. AKLIN YOLU BİR....

Sayfa 442/634 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •