Sayfa 442/1032 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Tamam onu biliyoruz da, niye? Ya da ne karsiliginda? O kadar problem varken ebru hanim mi dertmis ABD Baskanindan cozmesi istenilecek?
    Aynen bende Erdoğan'dan Trump'a giden bu isteği çok anlamsız buldum, bu kadar sorun varken Trump'tan istenecek başka bir şey bulunamadı mı? Hiç mi akıllı danışman yok, hepsi salaklar mı? Düşünmediler mi Trump'ın ben senin sırtını kaşıdım şimdi sen benim sırtımı kaşı diğeceğini? Hepsinin kovulması gerekiyor. Devlet bu şekilde yönetilemez. Ayrıca bu kadar Türkü İsraile kim neden gönderiyor Mekke İsrail'e mi taşındı haberimiz yok? İsrail havaalanında güvenlik Türkleri aşağılıyor karşı gelenleri tutukluyor kaç kez iş için İsraile gittim bu ülkeye Turist olarak gitmek akıl işi değil fakat birileri habire saf Türkleri oraya gönderiyor.

Ben de o kismi anlamadim. Sahna ve yetksiz'in dedikleri her ne kadar mantikli olsa da.. soru isareti duruyor.

Sen de James Bond gibisin. Afganistan'i mi ziyaret ediyordun oncesinde?

Alıntı Originally Posted by wednesday Yazıyı Oku
    Yannız Trend tatile gidiyorum ayağına kayboldu, geri falan da dönmeyecek bence

Ters Indikatör Trend varken evlenmemek lazımdı bu kağıtla, ah eşşek kafam
    Trend'e haksizlik olmus biraz hocam. Her ne kadar cuvalladiysa da, olay finansaldan cikip full politik oldu ta ne zamandan beri. ayrica secim, dolar, vs.. konjektur cok degisti. Tehsisi dogru koyabilmek gerekli. Borsa bir sabit degil.

Kac kere hatalarimi duzeltti, bilgi istedigimizde verdi. Forumun amaci da bu zaten. Yoksa kim neyi dogru ongorebiliyor piyasada. Kendimiz bile ongoremiyoruz arkadaki oyunlardan, o yuzden portfoy cesnisi, vs. yapip hatalarimizdan en hafif zararla cikmayi hedefliyoruz.

Halkb lagimindan beni kurtardigi icin ben her zaman ona tesekkuru borc bilirim.

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku

Şöyle bir çalışma yaptım...En düşük seviyelere çok az kalmış yabancı takası anlamında...HALKB' daki durum çok vahim o nedenle asmadım ve dahi ilk verdiğim tarihte HALKB 10 TL iken VAKBN 3.80 TL imiş....Bir taraftan bilançodaki bozulma diğer yandan olası bir ceza beklentisi net bir şekilde fiyatlanmış piyasa oyuncuları tarafından...Albayrak'ın dediği gibi ceza gelmezse aradaki bu fark eskisi kadar kapanmasa da o bahsettiğimiz (muhtemelen 2-3 gün) konsolidasyon sürecine kadar daha yüksek bir potansiyeli işaret ediyor rakamsal olarak da...

Ancak, küçükte olsa bir ceza gelse dahi bu hissenin yabancı takası oldukça uzun bir süre geçse de o eski seviyelerine zor gelir abi...Eski hükümlü muamelesi görür bu alemde...Türkçesi mimlenir...
    Vay be Vakifbank'ta %92 miymis yabanci? En fazla bizde diye biliyordum (TAV %96). Vakif da bayagi yaklasmis vaktinde.

Mimlenme olayi cok dogru. Surec uzun olacak o belli.

5. viop - % 1 üstü ... inşallah bugün son olur.

6. Yani varya, artık TR ekonomisinin başına taş düşse ABD'den bilinecek...Normal şartlarda gerek faiz gerekse döviz cephesinde bu seviyelerin görülmesi hükümetin kepenk kapatması anlamına gelirdi...Sidikli bir herifle yaratılan bu siyaseti ayakta alkışlıyorum...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

7. "Katar'ın 15 milyar dolardan sonra Londra merkezli fonlarındaki en az 100 milyar doları daha Türkiye'ye getireceği söyleniyor."

bayram sonrasi dip dalga güclü olabilir...gibi...

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Yani varya, artık TR ekonomisinin başına taş düşse ABD'den bilinecek...Normal şartlarda gerek faiz gerekse döviz cephesinde bu seviyelerin görülmesi hükümetin kepenk kapatması anlamına gelirdi...Sidikli bir herifle yaratılan bu siyaseti ayakta alkışlıyorum...
    Aynen oyle.

Hindi yemeyi azaltacakmis Trump. (Para) odemeyecekmis Papaza

Adamin Ingilizcesi bile acayip, nedir o 2. cumle.

Sayfa 442/1032 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •