Sayfa 444/786 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    cezadan sonra imkb de yükselen hisse 100 tane 1 tanedir
    Sizin dediğiniz hikayesi olmayıp da sert yükselişler yapan hisseler için geçerlidir ıttfk daha primlenmedi eğer hikayesi de varsa spek aşağı verip hisseyi kaptırmak istemeyecektir diye düşünüyorum tabi hikaye beklenti varsa bu dediklerim için geçerli YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Evet beklenen ceza geldi , spegin esas hareket icin adesede oldugunu ve ittfhi mumkun oldugunca ky kucagina birakma amaci oldugunu dusunursek amacina ulasti , harekete basladigi 2,90 seviyelerini alim icim takipteyim

3.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Sizin dediğiniz hikayesi olmayıp da sert yükselişler yapan hisseler için geçerlidir ıttfk daha primlenmedi eğer hikayesi de varsa spek aşağı verip hisseyi kaptırmak istemeyecektir diye düşünüyorum tabi hikaye beklenti varsa bu dediklerim için geçerli YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Varsa nedir muallakta olan bir kelime ...var olsaydı zaten duyulurdu..hikayesi varsa üzerinden gidersek demekki adesenin hikayesi var 3 gündür tavan..hissede öyle bekliyorum ittifak harekete gececek diye ama adese bizi 2 ye katlasa şaşırmıyacagım...bunu pis hareketleri yüzünden adese biraz hissem vardı tavandan satıp düştü diye buraya gectim ama nerde adam kumarhaneye cevirdi burayı ..sonundada istediğine kavuştu bakalım sonucu nereye gidecek

4. Arkadaşlar adesa hayatın da belki ilk tavanları yapıyordur.sımdı ıttı daha önceden de Adesaya göre daha hızlı en kotu 1 yıldan berı o yüzden adamlar herkezin itti de hayali büyük olduğunu bılıyorlar ıttı halka arz olduğunda 55tl gibi fıyatlardan oldu. Demokratlı adesayı tavan götürürüz.nasıl olsa herkezin daha fazla beklentısı itti de olur. Ve aynen oldu .bılemem kımısı beyazın spegı geldı,kımısı ankarılar burada,yok %50 katarlılar almış dıye herkez bır şeyler uydurdu.allah şükür itt iyi bende bu beklentiler dahalınde aldım umutluydum.şükür ıyı bır karla l sat yaptım baktım adesa tavan tavan bu aynı yerınde.düze en kısa ornek bır fılm vardı AKıl Oyunları izlemeyen izlesin

ASUS_Z002 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. Benim anlamadığım madem milletin eline verecekti neden 3.11 e kadar bastı ve 3.73 gösterip 3.65 kapattı salak mı adam 3.11 yaptığında zaten veriyordu taban taban basardı 2.90 anca rüyanızda görürsünüz bunu bilerek yaptılar bence milleti uzak tutmak için bakalım yarın görecez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,481
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar adesa hayatın da belki ilk tavanları yapıyordur.sımdı ıttı daha önceden de Adesaya göre daha hızlı en kotu 1 yıldan berı o yüzden adamlar herkezin itti de hayali büyük olduğunu bılıyorlar ıttı halka arz olduğunda 55tl gibi fıyatlardan oldu. Demokratlı adesayı tavan götürürüz.nasıl olsa herkezin daha fazla beklentısı itti de olur. Ve aynen oldu .bılemem kımısı beyazın spegı geldı,kımısı ankarılar burada,yok %50 katarlılar almış dıye herkez bır şeyler uydurdu.allah şükür itt iyi bende bu beklentiler dahalınde aldım umutluydum.şükür ıyı bır karla l sat yaptım baktım adesa tavan tavan bu aynı yerınde.düze en kısa ornek bır fılm vardı AKıl Oyunları izlemeyen izlesin

Iyi hos yaziyosunda...
    Biraz anlasilir olsun... Sanki yabanci birisisin de google ceviri ile buraya yaziyosun gibi olmus...
    Anlamsiz kelimeler dolu...
    Bir butunluk olsun yazinda...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

7.  Alıntı Originally Posted by 2ileri1geri Yazıyı Oku
    Iyi hos yaziyosunda...
    Biraz anlasilir olsun... Sanki yabanci birisisin de google ceviri ile buraya yaziyosun gibi olmus...
    Anlamsiz kelimeler dolu...
    Bir butunluk olsun yazinda...
    Dostum yoldayken onca kelıme yazmışım 3 adet kelimede noksan harfler var gore gore onları mı gördün.kafayı onlara mı taktın....

Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,481
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    Dostum yoldayken onca kelıme yazmışım 3 adet kelimede noksan harfler var gore gore onları mı gördün.kafayı onlara mı taktın....

Yazilanlara deger verip okugum icin daha şık olsun istedim bea...
    Yanlismi yaptim...
    Bende telefondan yaziyorum Turkce karakterler bazen cikmiyo...

Neyse kusura kalma kardes...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Sayfa 444/786 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •