Sayfa 445/787 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon
Arama sonucu : 6296 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Son derece haklısınız. Harflere basılmış sadece, kafa yorulmadan, tekrar okunmadan yazılmış cümleler.

Lenovo S1a40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu kadar in cik yapinca ceza alacagini biliyordu spek ve bence bilerek yapti , surekli asagi bassa adeseden ittfha gecen olmazdi mesela simdi adese tavan kitlediginde ittfhta yukari gider gibi yapiyor ve adeseden cikip ittfha atlayanlar oluyor , bence spegin istedifide bu adesede mumkun oldugunca az ky ittfhata da tam tersi max ky istiyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    İttifakta 3-4 aydır toplanan mal belli bunu dağıtması için sağlam haber gerek.. teknik bilenler görüyorki 3,6-3,8 üzeri sıralı kapanış olmadan çıkış gercekci olmaz.. bence milleti yıldırmak için aşağı yukarı yaptı, adese satışı olursa birde dolar cinsinden olursa ittifakta bera gibi bir hareket yapabilir, ky çok bu yüzden aşağı yukarı hareket ediyor dökmek için, asıl soru şu ki 3 gün tavan giden adese ye kimse bişi demiyor neden ? Amaca ulaşılmış insanların kafa karışmış, bence adeseyi tavan tavan yaparak ittifakımiyice sallayarak amaçları şttikı götğrmek iöin adese den nakit sağlamak

4. Bana sorarsanız her ikisindende cüzi bir kar aldıysanız çıkın. Risk etmeye değmez. Son çeyrek raporuna göz atın. Okadar zarar yazıyorlar. Tamamen spek kağıdı. Şu konjonktürde kim alacak adese mağazalarını? Zaten verimsiz çalıştığı için mağaza kapatıyorlar. Tamamen bir ky soyma operasyonu. Zaten bu holdinglerin kuruluş felsefesi fakir fukarayı soymak. Ben 3.70 satmıştım elimdekileri, geriye dönüpte bakmam.

5. Şunuda eklemek istiyorum.
    Zaten karşılıklı işlem yapıyorlar fiyat ne olmuş çok önemli değil. Alan da satan da aynı adam. Yoksa habersiz bukadar hacim nasıl olacak? Araya girenlere dağıtıyorlar işte.

6.  Alıntı Originally Posted by Martıı Yazıyı Oku
    Şunuda eklemek istiyorum.
    Zaten karşılıklı işlem yapıyorlar fiyat ne olmuş çok önemli değil. Alan da satan da aynı adam. Yoksa habersiz bukadar hacim nasıl olacak? Araya girenlere dağıtıyorlar işte.
    Aynen katılıyorum size bu kadar işlem hacmine göre kağıdın on defa tavana gitmesi lazımdı. Eğer ki bir beklenti varsa haberi çıktığı gün aşağıya doğru paraşütsuz gider. Adese ile ittifakın bir bağı olsa idi şimdiye kadar çoktan çıkması lazımdı. Çok fazla hayale kapılmamak lazım.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. adesa tavana çekip kitliyor burda ise mal dağıtıyor diye düşünüyorum

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, ITTFH.E payları 14/09/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 28/09/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. bunu bilerek yaptılar gayeleri neyse çözemedim gitti
    evet bencede hissenin kredili ve açığa satışını engellemek adına son 3 günkü hareketler bilerek yapıldı. çünkü tahtada kontrolleri dışında birileri daha var sanırım ve onun hareket alanını kısıtlamak adına yaptılar. çünkü hisseyi bu 14 günde yukarı taşıma hedefinde olabilirler.

genelde bu cezayı alan senetler, cezadan sonra düşmüş hep. ama 5 yıldır yerinde sayan bu hissede tam tersi olacağını seziyorum. ADESE hisselerini küçüklere kakalayıp ittifak hissesi toplayacaklar gibi geliyor.

çıksada düşsede uzun vadede çıkacak bir hisse. ama kısa vadeli para yatıracak olanlar mutlak uzak durmalı. siz aldıkça çıkarmazlar, ancak yolarlar sizi

Sayfa 445/787 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •