Sayfa 450/925 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Şerbetlendik artık...

Yaklaşık 40 gün önce 98bin endekste 3.06 yı da görmüştü bu meret... Bu kötünün iyisi..

İşin daha da kötüsü endekste, özellikle bankalarda 2 günde bu kadar satış normal değil...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ya sanki çok yükselmiş gibi bastıkça bastılar senelerdir düşüyor yönetim uyuyor şikayette fayda etmiyor napıcaz bilemedim şirketemi bizemi tecavüz ettiler hissedemedim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    şirketten kasada para var bir icraat yok bari yatırımcına temettü ver diyeceğiz...hiç olmasa temettü ile maliyeti düşürmüş olacağız...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    şirketten kasada para var bir icraat yok bari yatırımcına temettü ver diyeceğiz...hiç olmasa temettü ile maliyeti düşürmüş olacağız...
    üstad garantide yabancı satıyor da düşüyor, bu bok bugün %10 neden düştü, hemde kademeler boş düştü hacimsiz, akbank ,is ,ziraat deniz, garanti. Bunlarda her birinde yaklaşık 10 milyon lot var neden musade ettiler buna.

Bugün 250 bin lot satış olmuş topu topu ve bu elinde bu kadar hissesi olan akbank neden karşılamadi sence, 11 milyon hissesi var akbank in.

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum bazında

5. İsteseler alim yaparak hisseyi artı dahi kapatabilirlerdi bugün. 100 bin lot alim yapsa idi 3,70 üzeri kapardı. Ellerinde milyon lotlari varken bakıyorlar, Düşmesi bu adamları hiç enterese etmiyor sanırım.

Hisse toplu cunki 2 de olsa 5 de olsa umursamiyorlar. Yoksa 11 milyon lot u olan akbank bugün sadece 4 milyon 400 bin lira kaybetti. Buna yorumu olan arkadaş var mi.

6.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    üstad garantide yabancı satıyor da düşüyor, bu bok bugün %10 neden düştü, hemde kademeler boş düştü hacimsiz, akbank ,is ,ziraat deniz, garanti. Bunlarda her birinde yaklaşık 10 milyon lot var neden musade ettiler buna.

Bugün 250 bin lot satış olmuş topu topu ve bu elinde bu kadar hissesi olan akbank neden karşılamadi sence, 11 milyon hissesi var akbank in.
    korku gelince biraz daha düşeceği düşünülmüş ondan alınmamış olabilir.....korku böyle birşey....korku geldi mi hep daha aşağısı olabilir diye yatırımcı alım yapmaz aşağıyı bekler hep......benim mantık ucuz buluyorsam toplarım param varsa....şirket gelecek vaat etmiyorsa bulaşmam.....elimde halkbank var 9 tl 2,5 fk maliyetli....ortalama çekip düşürmeyeceğim...neden dersen orada bir dümen dönüyor bunun ucuzlukla alakası yok....maliyet düşürmekte işe yaramıyacak.....gidecekse zaten gidecek yukarı çok çok yukarı yada sürünecek....gubrf üreten bir şirket dönem dönem hisse şirket performansı kötü oluyor ama gidişat var olumluya dönük....en basiti üre fiyatı 270 doları geçti bu önemli bir durum....

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    korku gelince biraz daha düşeceği düşünülmüş ondan alınmamış olabilir.....korku böyle birşey....korku geldi mi hep daha aşağısı olabilir diye yatırımcı alım yapmaz aşağıyı bekler hep......benim mantık ucuz buluyorsam toplarım param varsa....şirket gelecek vaat etmiyorsa bulaşmam.....elimde halkbank var 9 tl 2,5 fk maliyetli....ortalama çekip düşürmeyeceğim...neden dersen orada bir dümen dönüyor bunun ucuzlukla alakası yok....maliyet düşürmekte işe yaramıyacak.....gidecekse zaten gidecek yukarı çok çok yukarı yada sürünecek....gubrf üreten bir şirket dönem dönem hisse şirket performansı kötü oluyor ama gidişat var olumluya dönük....en basiti üre fiyatı 270 doları geçti bu önemli bir durum....
    ortak akbank ta 11 milyon lot var maliyet en az 5 tl, bu vatandaş bugün 4 milyon 400 bin para sini kaybetti ve seyretti

8. Sn trader5858 yorumlarınızı beğenerek okuyorum.... Hissede Takas, teknik gayet başarılı ..sadece Biraz zamana ihtiyaç var ... Bekleme süresi ne kadar uzarsa harekette o kadar kuvvetli olur.... Ytd

Sayfa 450/925 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •