Sayfa 453/1002 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Fona para yatıranlara uyarı.!!!
    Bu işin sonu çok karanlık.!!
    Tüm veriler bunu gösteriyor.!!
    Büyük buhran yakındır.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Abd 10y dusus gelir bir sekilde frenlerler , tabi bu nasdaq cikacagi anlamina gelmez

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=GfBQnPQG-rU Tuncay Turşucu ' nun güzellemelerini izleyenin ruh halini düşünün...

İşte bahsettiğim öven - kötüleyen tipler..... Bu arkadaş aracı kurum yetkilisi. Elbette hisse tavsiye edecek. Komisyon kazanacaklar ki maaşlarını alsınlar. Döviz, altın vb. den kazançları olmaz. Fon - hisse vb. güzel komisyonlar kazanıyorlar. Ben bile aracı kurumuma 3 yıl önce aylık 12 bin tl. komisyon kazandırıyordum. Şimdi artık hesaplamıyorum, oranları iyice aşağı çektirdim.

Döviz ve altında ise maliye güzel vergi topluyor. Aslında FX gibi yerlerde al- sat makaslarını iyice düşürseler ; insanlar gün içinde bile 2-3 defa işlem yapabilir. Böylece her işlemde binde 2 vergi hazineye gider. Diğer türlü kayıt dışına akıyor.
    tuncay turşucu klasiği gene: ) bu arkadaş yüzünden 2020 eylülünde yediğim dayağı ömrüm boyunca unutamam. tek videosunda bile artık çok şişti düşüş bekliyorum duymazsınız, örnek tek video gösteremezsiniz,o zamandan beridir tek videosunu izlemem. borsa eninde sonunda yükselecek sakin kalın der durur, tamam da kardeş ben o ay -%25 yedim verdiğin gaz yüzünden hiç değilse 120 binden satma planım vardı çaylak aylak halimle bile, 100 binden geri almak hem de o 2 ayda faiz kazanmak varken neden yapışmak? sabır sabır diye saçı beyazlatmak? ha bes yaparım o zaman senin mantığına göre, zirve yapmış umrumda olmaz borsadan vazgeçmem diyen adam en az 10-20 sene beklemeyi göze almış demektir. her ay düzenli para yatırır her seviyeden befas hisse fonlarımı alırım..devlet katkısı da gelir. bu adam bes uzmanı olmalıymış.
    Son düzenleme : friendly_1980; 08-05-2022 saat: 01:31.

Sevgili MKK da gene guncelleme yok, ne guzel is ya........
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Fona para yatıranlara uyarı.!!!
    Bu işin sonu çok karanlık.!!
    Tüm veriler bunu gösteriyor.!!
    Büyük buhran yakındır.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Ne tehlikesi var fonun
    Borclanma fonlari var birazda kira bunlardada sakatlikmi var birazdaha acik yazsan

7. Merkez kur %0,51 artış. 14,8978 den 14,974 e

8.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Merkez kur %0,51 artış. 14,8978 den 14,974 e
    KKM'cilere kıyak olsun diye ipin ucunu az saldılar sanki, yoksa KKM'ci bulamayaaklar.

Sayfa 453/1002 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •