Sayfa 454/925 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Haftaya gubrf hisse geri alim programi baslatabilir bence..Yeni Spk duzenlemesine uyacagini dusunuyorum..Ins cep to cep yapmadan guzelce su basi bos serseri lotlari toplarlar. 3.60 oldugunda kademelerde 160k 110k 80 k lotlar varken simdi 3k 5 k lotlarla düşüyor. Pazartesiden itibaren hukumete yakin olmaya calisan veya yakin olan sirketlerden veya patronlardan geri alimlar gelecektir. Gübre de katilacagini umut ediyorum. Cuma bir miktar almistim. Hafta icinde guclu durursa 3.50 ustunede atabilirse yönünü belli eder. 3.20 altinda giderse 3.05 stop olurum. Herkese bol kazanclar.

2.  Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Haftaya gubrf hisse geri alim programi baslatabilir bence..Yeni Spk duzenlemesine uyacagini dusunuyorum..Ins cep to cep yapmadan guzelce su basi bos serseri lotlari toplarlar. 3.60 oldugunda kademelerde 160k 110k 80 k lotlar varken simdi 3k 5 k lotlarla düşüyor. Pazartesiden itibaren hukumete yakin olmaya calisan veya yakin olan sirketlerden veya patronlardan geri alimlar gelecektir. Gübre de katilacagini umut ediyorum. Cuma bir miktar almistim. Hafta icinde guclu durursa 3.50 ustunede atabilirse yönünü belli eder. 3.20 altinda giderse 3.05 stop olurum. Herkese bol kazanclar.
    SPK düzenlemesi iptal edildi ne olacak şimdi... Boş hayaller boş yorumlar... Bir hisse geri alımla yükselecekse hiç yükselmesin daha iyi... Zorlama fiyattan kimseye hayır gelmez...

Zaten yatırımcı geri alım vs şeylere umut bağladıysa artık umudunu yitirmiş demektir.................

3. Hissemizin durumu rezil resmen dalga geçiyorlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Gübrede sanki umut var,bi hareke mı hazirlaniyor acaba,kıpır kıpır,ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Gübrede sanki umut var,bi hareke mı hazirlaniyor acaba,kıpır kıpır,ytd.

Uff ne kıpraşmaa beeee.... %1,85 bozdur bozdur harca...........

6.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku

Uff ne kıpraşmaa beeee.... %1,85 bozdur bozdur harca...........
    3 yıl önce 3.5 dolar ediyor muşşş
    Şimdi 0,70 cent anca ediyor....

Dolar bazında 7 kat çıkması lazım ki 3 yıl önceki yerine gelsin...

Borsa kim kime korsa....

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    bu çoğu hisse senetleri için doğru bir hesap halkbankasını aynı mantık ile hesap edin bakalım nasıl bir sonuç ile karşılaşacaksınız bol kazançlar
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

8. http://fertilizerworks.com/sites/def...uly%202018.pdf

haftalık üre fiyatları...geçen hafta hafif geri çekilme oldu.....

Sayfa 454/925 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •