Sayfa 459/1003 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

avnik,bingöl yöresinde aktif olan bir maden şirketinin video görüntüsü 5 yıl öncesine aittir. https://www.youtube.com/watch?v=I-WBhFna76M&t=24s

eregl de bölgede faliyete geçerse böyle bir işletme olacak sanırım.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2. Takım hazır mı? Mesainin başlamasına 5 dk kaldı. Sayım yapacam sıraya geçin

1 tl marj verdi,,süper %2.20
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Info her gun satış tarafında bu kadar hisseyi nerden buluyor.

Acik satış yasak sözde..

Karşılıklı islemle virmanla hisseyi tamda bu şekilde baskiliyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Info her gun satış tarafında bu kadar hisseyi nerden buluyor.

Acik satış yasak sözde..

Karşılıklı islemle virmanla hisseyi tamda bu şekilde baskiliyorlar.
    Nasıl oluyor, İş yatırım sayfamı kullanmıyorum, yoksa orada vardı denerdim! Yani sistemin izin vermemesi gerekiyor, teknk olarak mümkün olmamalı...

Nasıl yapıyorlar peki? SPK'yı eleştiriyoruz da bu kadar da alenen bir şey yapamamaları lazım? Kaldı ki BOFA'ya kafa tutan şirket buna niye itiraz etmiyor?

6. Kardemir bizden daha primli ama onunda madende %10 hakkı var, sermayeye vurunca bizim kadar ona da fayda sağlayacağı düşünülebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Nasıl oluyor, İş yatırım sayfamı kullanmıyorum, yoksa orada vardı denerdim! Yani sistemin izin vermemesi gerekiyor, teknk olarak mümkün olmamalı...

Nasıl yapıyorlar peki? SPK'yı eleştiriyoruz da bu kadar da alenen bir şey yapamamaları lazım? Kaldı ki BOFA'ya kafa tutan şirket buna niye itiraz etmiyor?
    Nasil oldugunu bilemiyorum.

Gecen haftadaki spk bülteninde açığa satışla ilgili aracı kurumlara ceza yağdı.

Piyasada bu kadar satılabilir hisse oldugunu dusunmuyorum.

Bunlarin sistemi genelde şu şekilde.

Spotta satıyor vadelide terse poz açıyor sonra hangi yöne gitmesini istiyorsa o yöne sert hareketlerle sürüyor voleyi vuruyorlar hisse fiyatının düşmesi çıkması umurlarinda değil zaten bekledikleri en uzun sure vade sonuna kadar.

8.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Nasil oldugunu bilemiyorum.

Gecen haftadaki spk bülteninde açığa satışla ilgili aracı kurumlara ceza yağdı.

Piyasada bu kadar satılabilir hisse oldugunu dusunmuyorum.
    Ama eskiden, açıkcılar yakalandı diye hisse primleniyordu. Yani tersi de olmaı onu da yaşamıyoruz ki hiç... Durmadan açığa satış nasıl olabiliyor ki...

Bir de aslında bu açığa satış yasağı kalkmalı zaten, yabancının istediği şeylerden biri de bu...

Sayfa 459/1003 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •