Sayfa 46/187 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1496 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by Karya Yazıyı Oku
    Sn Jako Üstat. 4 Temmuzda size birkaç soru sormuşum ve yukarıda alıntı yaptığım yorumunuzu yazmıştınız..Bu zaman sayımına göre "10 gün sonrası dip" dediğinizde 4 temmuzdu ve 4 temmuzu 1. gün sayar ve üzerine 10 gün koyarsak bugün yani 13 Temmuz 2018 DİP günü ve pazartesinden itibaren 1.5 ay yükseliş öngörüyorsunuz veya yaşayacağız olacaktı bu yorumunuza göre... ( Bazen insan 10 gün önce-1 ay önce dediğini yazdığını bile tam hatırlamayabiliyor veya vay anasını doğru yazmışım/nasıl yazmışım diyebildiği için) size bu yorumunuzu tekrar sormak istiyorum. Hala aynı görüşte misiniz? Endeksin mevcut durumda 9 yılllık kanal desteğini kırmış ve ortalamaların altında olmuş olması sebebiyle bu yorumunuz değişti mi? (Benim düşüncem bugün düşüşün son bulacağı ve P.tesinden itibaren alım geleceği ve yükseliş başlayacağı yönünde ama ev sahibi ve Üstat olarak sizin yanınızda önce size sormak ve sonra dikkatli laf konuşup yorum yapmak bize düşer.)

Tablo çalışmanız için de elinize sağlık
    Doğru sn. Karya. Şu an temel analize göre tam dip zamanındayız.
    Ve 20 Ağustosa kadar devam edebilecek bir bilanço hareketi zamanındayız.
    Bilanço hareketi başlayabilecek mi, bütün mesele bu. Çünkü dövizde yaşanan yükseliş (piyasa devalüasyonu) endeks hisselerini vurdu. Mart sonundaki döviz açık pozisyonlarından ne kadar etkilendiklerini bilmiyoruz fakat etkilendiklerini düşünüyoruz.

2. garanti bankasının mart sonu açık pozisyonuna baktıktan sonra, doğuş gurubunun yapılandırma talebini hatırladım yan yana getirdim ve acaba dedim dolarda düşüş mü bekliyorlar ki yapılandırma istediler sorusuna cevap aradım, benim gördüğüm dolar düşüktür bu seviyeler düşüktür ve yükselişi devam edecektir şeklinde oldu.
    dilerim yanılırım.
    yanılmayı en çok istediğim tespitlerden biri budur.

3.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    2008 krizinde bile yeşil hareketli ortalamanıza değmemişken
    55 bin etiketlemesi biraz ağar olmamış mi?
    Kaldıki 55 bine kadar cok sağlam tepki verebilecek yatay destekler varken?

4.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    2008 krizinde bile yeşil hareketli ortalamanıza değmemişken
    55 bin etiketlemesi biraz ağar olmamış mi?
    Kaldıki 55 bine kadar cok sağlam tepki verebilecek yatay destekler varken?
    Altı aylıklara düşen gölge bu, ne kadarı düşer ne kadarı düşmez ancak tahmin etmeye çalışabiliriz. Aracı kurumlar altı aylık kar beklentilerini bu hafta müşterilerine sunmaya başlayacaklar.

Bu liste, endeksin üzerindeki yüktür.
    üç aylık bilançolardaki açık döviz pozisyonu tablosu bu.

5.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Altı aylıklarda büyük bankalar zarar açıklayacaklar dersek bilanço hareketi yerini hisse bazlı harekete bırakır da deriz.
    http://www.trthaber.com/m/?news=bank...&category_id=7

6.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Altı aylıklara düşen gölge bu, ne kadarı düşer ne kadarı düşmez ancak tahmin etmeye çalışabiliriz. Aracı kurumlar altı aylık kar beklentilerini bu hafta müşterilerine sunmaya başlayacaklar.

Bu liste, endeksin üzerindeki yüktür.
    üç aylık bilançolardaki açık döviz pozisyonu tablosu bu.

Temel analizden ziyade sorduğum soru,
    Topiginizin adıyla ilgiliydi
    Fibonacci zaman fiyat hareketleri idi
    Düşüş projesyonu çizmenizi bekler
    Düşüşteki fibo desteklerini görmek isterdim
    55 bin etiketlemesini desteklemeniz açısından
    Teşekkürler

Sayfa 46/187 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız