Sayfa 46/111 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 361 - 368 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. geleceği yokmuş niye.teknoloji firmalarının geleceği var tamam ama gıdanında geleceği var işini doğru yapıyor patronu dürüstse gıda sektörünün geleceği vardır her zaman.

2.  Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    geleceği yokmuş niye.teknoloji firmalarının geleceği var tamam ama gıdanında geleceği var işini doğru yapıyor patronu dürüstse gıda sektörünün geleceği vardır her zaman.
    Şirketinizi halka arz etmişsiniz, 4.5 milyonu %25 ve üzerinden satarım demişsiniz eyvallah kimse kaçtan sattığınıza da karışamaz ama gidipte 10 tavan bekleyip en yukardan malı boşaltmak fırsatçılıktır. Bu işin de bir rajonu vardır. Sizin hissenizi yatırıma değer görüp arza katılan insanlara bunu yapmamalısınız. Eğer yapıyorsanız sizin için yatırımcıdan ziyade cebinizdeki para değerlidir. Ben 4.5 milyon lotun satışı az daha bekletilirse bu şirketin patronunun kötü huylu olduğunu hafızama kazıyıp bundan 5 sene sonra %500 yükselecek bile olsa 1 kuruş yatırım yapmayacağım ve bu hisseye girilir mi, nasıl diyen herkese de patronunun fırsatçı olduğundan, bıraktığı kötü izlenimden bahsedeceğim.

3. hangi aracı kurumlar iyi,bilgisi olan yazabilir mi?

4.  Alıntı Originally Posted by ceki27 Yazıyı Oku
    hangi aracı kurumlar iyi,bilgisi olan yazabilir mi?
    bazıları aylık hesap işlem ücreti istiyor

5. Kurutulmuş domates ve fide satıyor. AVM si var bir tane pandemi nedeniyle patlamis. Gelen para borç ödemesinde kullanılacak.

Sayın huzeyfe bahsetmiş. Patron %25 artarsa hisse satacağım demiş. Satmamis. Bu bile patronun niyetini belli eder. Yeni yatırımı var. Hayvan işine girmiş ama tutar, bilgi yok.

Ben bir hikaye gormuyorum şimdilik.
     Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    geleceği yokmuş niye.teknoloji firmalarının geleceği var tamam ama gıdanında geleceği var işini doğru yapıyor patronu dürüstse gıda sektörünün geleceği vardır her zaman.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Patron satışı yapmış arkadaşlar.. İnfodan kustu şu an

7. Bunu yazdıktan sonra patron satış yaptı. Halen daha yazdıklarımın arkasındayım.
     Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    Kurutulmuş domates ve fide satıyor. AVM si var bir tane pandemi nedeniyle patlamis. Gelen para borç ödemesinde kullanılacak.

Sayın huzeyfe bahsetmiş. Patron %25 artarsa hisse satacağım demiş. Satmamis. Bu bile patronun niyetini belli eder. Yeni yatırımı var. Hayvan işine girmiş ama tutar, bilgi yok.

Ben bir hikaye gormuyorum şimdilik.

8. patrom 3500 milyon lotu sattı

Sayfa 46/111 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •