Sayfa 460/1000 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Fon takip listem. 20 Eylül'de yapmıştım listeyi arada eklemeler yapıyorum. ilk 4 fon portföyde bulunanlar
    Son fiyatı ve son 3 sütunu otomatik mi çekiyorsun Mustafa Hocam. Google formüllerini yazayım mı ?

2.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Mustafa Hocam bu gerçekten çok güzel bir paylaşım oldu. Sizin sayenizde biz de az çok yönümüzü belirliyoruz. TCD yerine GL1 tuttuğunuzu fark ettim. TCD için düşünceniz nedir acaba üstadım? Sizce aşırı fiyatlanmış olabilir mi acaba?
    TCD kısa süreli elimde tuttum. 4-5 aylık performansı etkileyici gerçekten fakat bende sürdürebileceği inancı oluşmadı. Aynı performansı ilerleyen dönemde gösterebilir mi tabiki gösterebilir iyi yönetilirse. GL1 uzun süredir izliyordum 15 gün önce BİST 102 K'larda iken eklemeye başladım portföye. Bugün itibariyle artıya geçti.

3. Tcd hisseleri portföyünde duruyor ise bugün güzel artışlar mevcut.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Fon takip listem. 20 Eylül'de yapmıştım listeyi arada eklemeler yapıyorum. ilk 4 fon portföyde bulunanlar
    Maaallah duzene bak ben atsam herkes aglar sadece miktarlar yaziyor excelde .

5.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Son fiyatı ve son 3 sütunu otomatik mi çekiyorsun Mustafa Hocam. Google formüllerini yazayım mı ?
    Sizin formülleri kullanıyorum hocam. Sizin tabloyu biraz modifiye ettim takip kısmı için. Portföy takipte çok fazla değişiklik yapmadım. Teşekkürler bu arada

6. Gün daha iyi tamamlanabilirdi ama bugün 1-0'a razı olduk

Alış kademesinde kapanan 3 hisse senedi günlük değişimin % 0,10 yerine % 0,07 olmasına neden oldu

Gerek bu farkın gerek ağırlığı görece artan pair trade pozisyonların yarın etkisini görmemiz muhtemel

Denilmiş twitterda
     Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Iyice kuculmeye gitti, pair trade nerede hani ?
    SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. GL1 tahminen endekse paralel bir performans gösterdi

8.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Merhaba, hocam buradaki rakamlar ne anlama geliyor acaba ? Sütun başlığı koymanız mümkün mü ?
    Üstadım, fon kodunun hemen solundaki (1,2) rakamları valör süreleri. Diğerleri ise bugünden başlamak üzere fiyat bilgileri. 05/07 tarihi ve 02/09 tarihine göre 2 farklı oran var tabloda. Birincisi bana özel bir tarih, 2ncisi ise Eylül ayı performansı.

Maaallah duzene bak ben atsam herkes aglar sadece miktarlar yaziyor excelde .
    Tıpkı ben.

Sayfa 460/1000 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •