Sayfa 463/534 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

Garan 12
    İşc 8
    Diyordum.
    Bakalım o kadar çıkmaya takatleri olacakmı

Nisan sonu
    Ben borsadan tası tarağı toplayıp giderim.
    Dolara

Çünkü o kadarda kesin bilmem mümkün değil ne olacağını.
    Sadece benim stratejim bu olacak.

Bu yaz sıcak geçecek görünüyor bana

5.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Yazın ayılar çıkacak yuvalarından.
    Abi ben de aynini düşünüyorum biliyor musun. Seçim sonunda Nisan sonuna kadar ralli. Belki Mayısta da yatay ama Bayram sonrası her yer kan gölü. Aynı senaryodayiz. Dolar için yorum yapmak imkansız gibi. Dibi delinmez ama tavanı yok meretin.

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Nisan sonu. Ben borsadan tası tarağı toplayıp giderim. Dolara
    bu nasıl bir analizin sonucu?
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

7.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Dip buldu gibi oldu. Gönderdiğim grafikte grafik tarihinden bu yana şuanki seviye birkez aşağı geçmiş.

Pazartesi eksi.acilis olması hâlinde alım fırsatı olarak görüyorum. Tabiki bir stoploss seviyesi de belirlemek lazım ama pazartesi alim ya da satim.olarak panik yaptirirsa olan karsr vermek lazım.

Varant olayına gelince garan için mesela aldığını tümden geri veren varant gördüm ama endeks tam.istwdigim gibi yukarı almadı. Bu durum beni yükseliş açısından umutlandırdı.

Ne olursa olsun sağlıklı bir seçim olsun dileklerimle herkese iyi tatiller.
    Seçim süreci son buldu çok şükür. Normalleşme ve kavgalardan kurtulma zamanı geldi artık.

Endeks için eksi açılışlar alım fırsatı olabilir diye yorumlamıştım. Nisan ayı sonuna kadar yeniden 105-108000 aralığına kader yükseliş bekliyorum artık.

8.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    yükseliş bekliyorum artık.

Kaldıraçlı piyasa çıktığından bu yana kesin konuşabilmeyi unuttuk desem yalan olmaz..

nacizane fikrim yapılacak en güzeli DAY-TRADE kısa vadeli ortalamalarını indikatörünü her ne ise göz önüne alıp sadece ekran başındaykan pozda kalıp diğer zamanlar ne olursa olsun ilgilenmemek diye düşünüyorum ...

Sayfa 463/534 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •