Sayfa 464/956 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Alıntı Originally Posted by fatsalı52 Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/AEov8vqs/ bukadar beklemişken 1 hafta daha bekleseydin be
    FATSALI52 kardeşim ben grafikten anlamam ama sizce olumlu bir görüntü olduğunu anlıyorum yorumunuzdan.Biraz daha açarmısınız yorumunuzu.Hoşçakalın.

Spek rezillerinin son zamanlardaki numaraları aynen devam.Sabahdan ikinci seans ortalarına kadar çıkış havası verip k.y. eline verebildikleri kadar verip geri çekme numaraları.

***AFYON*** AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***AFYON*** AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    YOK
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin bugün yapılan Yönetim Kurulu toplantısında, Yönetim Kurulu üyesi Nevra ÖZHATAY'ın istifası görüşülmüş ve neticede
    Yönetim Kurulu üyesi Nevra ÖZHATAY' ın istifasının kabul edilmesi ve boşalan Yönetim Kurulu üyeliğine,yapılan görüşmeler neticesinde Ülkü ÖZCAN' ın kalan süreyi tamamlamak ve ilk Genel Kurul toplantısında ortakların onayına sunulmak üzere seçilmesine karar verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/709846

BIST

(28/09/2018 - 17:04:17)

Nevra hanımın istifası vede Ülkü hanımın (beyinde olabilir)yönetime gelmesininde bir faydası olmadı (!) en ufak k.y.cıyı ilgilendiren KAP'a intikal eden haberlerini görmiyeceğiz allahın belası şirketin ve kağıdın.Hoş sabancı grubu kağıtlara ait sayfalara bakarsanız hepsinde aynı şikayetleri göreceksiniz.Sabancı mirasyedilerinin genel politikası k.y. üzerinden malı götürmek demekki.

Günaydın.Uzun yıllardır bu sayfada beraber olduğumuz arkadaşlarım nerelerdesiniz.Rezil kağıttan ayrıldıysanız hangi kağıtlardasınız.Bakarsınız bende gelirim yanınıza.Selam sevgiler hepinize.

6.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.Uzun yıllardır bu sayfada beraber olduğumuz arkadaşlarım nerelerdesiniz.Rezil kağıttan ayrıldıysanız hangi kağıtlardasınız.Bakarsınız bende gelirim yanınıza.Selam sevgiler hepinize.
    Maalesef buradayım eldoR21 abi diğer kağıtlar da bundan farklı değil merak etme borsanın lokomotifi GARAN' bile yerlerde sürünüyor bence ihtiyacın yoksa hisseden çıkma ekranlara da bakma ben ihtiyacım olduğu için birazını zararına da olsa çıkarmak zorunda kaldim

Cevabi yorumun için teşekkür ederim MORAL03 kardeşim.Rezil kağıdı oyuncak yaptılar.5.42 ye çıkarıp yine birilerinin eline verip geriye çektiler.Resmen ve hile ile kazanıyor spek adileri.Hoşçakalın kardeşim.

8. Şunu anlamakta zorlanıyorum genelde borsa ile döviz ters orantılı olurdu artık beraber hareket ediyorlar bu bana tuhaf geliyor haksizmiyim

Sayfa 464/956 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •