Sayfa 468/992 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Bu çok doğru dostum... Amerikan mb yetkilisi dün gece söylemişti. Bu swap olayı güvene bakar. Herkes ile yapılmaz demişti. Görünen o ki bizimkileri kabul etmemişler...

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
    Ariston hocam bir fokus "citi" ve bir de fokus "teb" yapsa anlık
    ne işler karışıtıryor şu dıjj güçler bir görsek
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

3. Hükümeti geçtim, ülke için bile minnacık olumlu konuşan yada ufacık bir umudu olumlu beklentisi yada iyi niyetiyle olumlu düşünmek isteyen birini troll ilan etmek çok asarlık bir davranış.

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Türkiye gibi kadim bir devletin vatandaşının parasını hokus pokus yaparak sömürsünler....Buna ekomik kural diye göz yumacan öyle mi...O zaman kimse dolar niye çıkıyor demiyecek öyle mi....
    paranı somurenler için hukumete bakacaksın dışarıya değil
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Yazdığımı iyi oku....
    ya diğer trolu de al ve masallarını çocuklarına anlat..
    londraya 85 ton tıbbi malzemeyi kim gönderdi.?
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Hükümeti geçtim, ülke için bile minnacık olumlu konuşan yada ufacık bir umudu olumlu beklentisi yada iyi niyetiyle olumlu düşünmek isteyen birini troll ilan etmek çok asarlık bir davranış.
    yazdığını keşke anlasalar... Burada bir grup var istiyorlarki ülkeleri güç kaybetsin para kazansınlar....işleri güçleri para ....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

7. Sende haklısın dostum... Ama balık baştan kokar... Baştakiler bizleri hiç düşünmüyor... Hep kendi bildiklerini okuyorlar.... Ülkeyi gittikçe uçuruma sürüklüyorlar... Nasıl umutlu olalım
     Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Hükümeti geçtim, ülke için bile minnacık olumlu konuşan yada ufacık bir umudu olumlu beklentisi yada iyi niyetiyle olumlu düşünmek isteyen birini troll ilan etmek çok asarlık bir davranış.

8. Satış tuşunu kaldıran bir düzenleme istiyor bu halk

Sayfa 468/992 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •