Sayfa 468/602 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. "Sadece kitap okumak yetmez insana.
    Bazen meydan okumalı; Kendine, hayata, dünyaya..."

-Tolstoy

2. Endeks haftalık ve aylık kapanış 1430 altı olursa büyük oranda nakite geçerim. Çarşamba gününe denk endeksin yönü belli olur.Şahsi düşüncem 1470 deki GAP ı kapatabilir ve buralardan dönüş yapması. Buralardan geri kalan nakitimle bir miktar daha alış yapmayı düşünüyorum.
    Erken seçim sathına girdik kanaatindeyim. Baskın erken seçim mi yoksa planlı erken seçim mi? Onu tam olarak bilmiyorum.Önümüzdeki dönemde KUR değerli olacaktır. Bu bağlamda yüksek oranda ihracat yapan şirketleri yakın takibe almayı düşünüyorum. Kimseye asla YTD.
    Son düzenleme : esma; 21-03-2021 saat: 14:26.

3. Geçen hafta bidonun putin hakkında söylediği bir kaç söz yüzünden dalgalanan, spekülasyon sözler veya haberlerle insanlara para kaybettiren veya kazandıran, ocak söndürüp, ev diktiren bir global ekonomi. Bu tarz olayları ne kadar çok görüyorum. Hepimiz kendimize göre akıllıyız doğrularımız var. Devletimizin başındakilerde öyledir keza, mb başkanını 2 yıl içinde 3 kez değiştiren, değiştirdiği zaman piyasada çıkacak olumlu veya olumsuz etkilerini sizce hesaplamıyorlarmı? Bunları kasti yapıyorlarsa bir bildikleri var derim. Eğer plansız ise Allah sonumuzu hayır etsin

4.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Bu hisseleri çoğaltmak gerekirse başka hangi şirketleri eklesek? Fikri olan yokmu?
    Orta vade Zoren de düşünülebilir,%100 bedelli ve Zoryen halka arzı sökonusu..Holding rüçhan parasını hazırladı,Vestl,Vesbe temettüleri,özel işlemle 2,59 dan 5 milyon lot Zoren satışı fazlasıyla karşılıyor.Fiyatı diplere yakın,olası borsa depreminde daha nereye düşer,al yerini teknikçiler bilir.
    Vestl %500 bedelsiz beklentim var,bence bedelli yapmaz,süper karlı ve de sürdürülebilir,19 şubatta 248,5 milyon tl tutarında derinlik artırıcı Vesbe hissesi de sattı.

5. Haftanın seyri hakkında tahmini olan var mı??

6. Günlük grafikte 200 HO veya Haftalık grafikte 50g HO yakın olanlar alım için uygun yerlerdir bana göre.

7.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Haftanın seyri hakkında tahmini olan var mı??
    1570 GAP ı kapatabilir ve buralardan dönüş yapmasını bekliyorum. Çarşamba günü yön netleşir diye tahmin ediyorum.Şunu unuttum yükselen kanal desteği 1505 -1500 ler kırılırsa 1470 GAP ı kapatabilir. Daha aşağıdada bir önceki değdiği seviyeler 1443 ve 1431 seviyeleri takip edilebilir. YTD.
    Son düzenleme : esma; 21-03-2021 saat: 22:09.

8.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Haftanın seyri hakkında tahmini olan var mı??
    Asyadaki ilk kotasyonlarda dolar/TL %16 yükselişle 8,38 e kadar çıktı (kaynak bloomberg)
    Bankalarda 8,20 den alış veriyor. Tldeki değer kaybı ile birlikte yarın zor bir gün geçireceğiz gibi gözüküyor şahsi fikrim, tabi yarın bizde durum ne olur göreceğiz

Sayfa 468/602 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •