Sayfa 469/676 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon
Arama sonucu : 5408 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Fazla degil 2..3 yıl evvel KAPLAMINLE nerdeyse aynı fiyatlardaydı BERKOSAN..Bu forumda da kac kez yazmış karsilastirmistık.. Gecen zaman icinde ikiside sermaye artirimi yapmadı.
    Evet ; KAPLAMIN 61 TL , BERKOSAN 8 TL.. Aradaki fark gün gectikce acildı. Artik BERKOSAN ın o fiyatlara gelmesi hayal gibi..sıra BERKOSAN a da gelir mi o da muamma..
    Ne diyelim ; PATRON ve CEO farkı ! . Ytd

2. Bu arada sirketin her ne kadar borcluluk orani yuksek nakit ve kur rejimi kötü gibi dursada sirkette dikkat ceken olumlu gelismeler gözlenmekte..
    2 yıl ustuste kâr aciklaması kârın istikrar kazanması anlaminda onemli..ve yine gecen yila gore karini % 100 artirmasi..
    Yurt dısı istiraklerinin sermayesini artirarak sermayelerini güclendirmesi buyutmesi..
    Dahilde ihracat ve ithalat izin belgesi ile SERMAYESINE GÖRE BAYAGİ YÜKSEK ORANDA ! yaklasık 4.Milyon 700.000 USD civarinda ihracat , 2 Milyon 800.000 USD civarinda ithalat icin basvurması önumuzdeki bilancolara olumlu katkilarinin olacagı..
    ve yine kapalı fabrika alanları dısinda kalan 50...60 000 metrekare ARSALARIN projelendirilme ve yeniden degerlendirmeye tabi tutulması , arsa üzerinde GES , GERI DÖNUŞÜM ATIK FABRIKASI kurulma projesi ihtimali ve yine ORTAKLIK ve SATIŞ , SATIN ALMA ihtimalleri..BERKOSAN da gelecek icin
    Iyi bir VIZYON olusturmakta ! Bakalım piyasada boyle düsunup aksiyon gosterecek mi ? Biz yine burdayiz..hep olacagız..kötü gunlerde olduk iyi gunleride gorecegiz insallah...ytd

3. Güzel yazmışsınız fakat nihayetinde yıl sonu karı ile (yaklaşık 1 milyon 63 bin dolar)hatırı sayılır bir projeden 1 villa bile alamiyorsun.Bebek hisse diye biraz bekledim düşttükce maliyet düşürdüm fakat karı görünce vedalaştım artık.Semayesenin 3_4 katı kar açiklayan net döviz rezervi güçlü temettü veren firmalar var onlara geçtim.Bu hisse belki uçar kaçar belki..belkide yıllarca ky nin elindeki malları alana kadar bu fiyatlarda sürünür.Hissede kalanlara bol kazançlar dilerim.
    Gerek yok beklemeye bence...

Yatırım tavsiyesi degildir.

Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Bu arada sirketin her ne kadar borcluluk orani yuksek nakit ve kur rejimi kötü gibi dursada sirkette dikkat ceken olumlu gelismeler gözlenmekte..
    2 yıl ustuste kâr aciklaması kârın istikrar kazanması anlaminda onemli..ve yine gecen yila gore karini % 100 artirmasi..
    Yurt dısı istiraklerinin sermayesini artirarak sermayelerini güclendirmesi buyutmesi..
    Dahilde ihracat ve ithalat izin belgesi ile SERMAYESINE GÖRE BAYAGİ YÜKSEK ORANDA ! yaklasık 4.Milyon 700.000 USD civarinda ihracat , 2 Milyon 800.000 USD civarinda ithalat icin basvurması önumuzdeki bilancolara olumlu katkilarinin olacagı..
    ve yine kapalı fabrika alanları dısinda kalan 50...60 000 metrekare ARSALARIN projelendirilme ve yeniden degerlendirmeye tabi tutulması , arsa üzerinde GES , GERI DÖNUŞÜM ATIK FABRIKASI kurulma projesi ihtimali ve yine ORTAKLIK ve SATIŞ , SATIN ALMA ihtimalleri..BERKOSAN da gelecek icin
    Iyi bir VIZYON olusturmakta ! Bakalım piyasada boyle düsunup aksiyon gosterecek mi ? Biz yine burdayiz..hep olacagız..kötü gunlerde olduk iyi gunleride gorecegiz insallah...ytd
    SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Güzel yazmışsınız fakat nihayetinde yıl sonu karı ile (yaklaşık 1 milyon 63 bin dolar)hatırı sayılır bir projeden 1 villa bile alamiyorsun.Bebek hisse diye biraz bekledim düşttükce maliyet düşürdüm fakat karı görünce vedalaştım artık.Semayesenin 3_4 katı kar açiklayan net döviz rezervi güçlü temettü veren firmalar var onlara geçtim.Bu hisse belki uçar kaçar belki..belkide yıllarca ky nin elindeki malları alana kadar bu fiyatlarda sürünür.Hissede kalanlara bol kazançlar dilerim.
    Gerek yok beklemeye bence...

Yatırım tavsiyesi degildir.

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kesinlikle cok haklısınız kardesim..olması gereken..Reel gerceklerle degerlendirmişsiniz .Benim bunları yazarkenki dusuncemde normal bir isletme yonetimi mantigiyla birazda olması yapilmasi gerekenleri dile getirmek.. Birde yönetimin ve patronun yatirimci paydaslarina karsi bir VEFA , SORUMLULUK , VICDAN duygusu borcu olması gerektigini hatirlatmak ara sira ! Ticaretinde etik ve insani degerler icerisinde yapılabilecegini...olur ya hem yonetim anlayışinda hemde beklentilerde , bunlardan biri gerceklesirse o da guzel olur..
    Ben kendi adima bir zaman daha hissede olmam gerektigini düsunuyorum..Ekonomik olarak rahat pozisyondayim..Bekleyebilirim..
    Allah seninde hepimizinde gonlune gore verir insallah...Degerli goruslerin ve düsuncelerin icinde tekrar tesekkur eder hayirli kazanclar dilerim..selam ve sevgi ile...

5. 8 lıraya berkosan mı olur ya ! ıhracatcı kucuk sermayelı sırket..bıst te alacak böyle ucuz hısse kalmadi...yatırımcılar er gec farkedecektır ! Bekleyın , bızde beklerız !..ytd

6. Tedarikçı sirket..ürettiginin % 60..70 ini ihrac eden.. Hem de bu konjoktürde !.. Biz sarrafız anlarız biliriz degerini..Kıymetli hisse adam olacak cocuk bu kadar baskilanır ancak..Katlamadan bu fiyatlarini seni satmak yok ! ..senin zamanin coksa bizimde cok !. Bekleriz...ytd

7. Çimşit bey hissede çok eski ve bilgi sahibisiniz, tlgram da berkosan gerçek yatırımcılar grubunda mümkünse sizi de aramızda görmek istiyoruz, tecrübe ve bilgi paylaşımı için,

8. Ayrıca Gerçekten Berkosan şirketinde yatırımcı olan tüm Arkadaşlar Berkosan gercek yatırımcılar grubuna bekliyoruz, Haftaya kadar alımlar devam edecek ve aonrasin grup gizliye alınacaktır, malum hisse üzerinde manipülasyon yapan grubtan korunmak için...

Sayfa 469/676 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •