Sayfa 47/1000 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 369 - 376 arası.

Konu: Sosyal Medyadan Takılanlar

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu hem 15 Temmuz'da darbe girişiminden korkup kaçmakla hem de Fetö ile işbirliği yapmakla suçladı. Bakınız, oksimoron nedir?

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. 15 Temmuz gecesi eltimgilde erişte kesiyorduk. Gayet sakin ve sıcak bir Temmuz gecesiydi. Bacanağım aradı. "Dobloya atla gel, evde ne kadar eski gömlek varsa topla getir." Dedi. "Hayırdır bacanak noluyor" dedim. "Darbe oldu, gömlekleri unutma, çabuk gel" dedi. Evde ne kadar gömlek varsa toplayıp çıktık eltimle. Dobloya binip köprünün yolunu tuttuk. Yolda üç tankı durdurduk. İkisinin egzozuna ben gömlek tıkadım. Boğuldu makine, küt diye kaldı ortada. Üçüncü tankın paletlerine de eltim örgü şişi sapladı.. Neyse biz daha köprüye varmadan helikopterlerden ateş açıldı. Caanım doblo delik deşik oldu. Canımızı zor kurtardık.. Helikopter ateş etmeye devam ediyordu ben de muska var, eltim zaten efsunlu. Bize isabet ettiremediler hiç. Kaldırımdan söktüğümüz taşlarla kovaladık helikopteri.. Bacanağımla karşılaştık sonra. (Artık birbirimize "15 Temmuz Demokrasi Bacanağı" diye sesleniyoruz.) Sabaha kadar sokakta nöbet tuttuk. Reisimizi yemesinler diye. Güçlü ve büyük Türkiye'yi kıskanan dış mihraklar defolsun diye nöbet tuttuk.. Sabah güneş doğunca bacanağım, eltim ve ben reise karşı görevimizi yapmış olmanın huzuruyla evimize döndük. Tabi yürüyerek döndük.. Doblo hış olmuştu. Yeni aldıydık.. Taksitlerini ödüyoruz hala.. Duyduk ki fetöcülerin mal varlığına el konulmuş. Ganimetten bizim dobloyu da telafi etseniz keşke dünya liderimiz..
    Saygılarımla..

alıntı
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 47/1000 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •