Sayfa 471/788 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 6298 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    579 80 kirarsa 510 olabilir
    Kırmasa şaşırırım. Kapanışa doğru kayıplar yüzde 6 olur kesin.

2. Hisse senedini aşağıya çekerler iken kaptırdıklarının farkındalar mı acaba diye içimden geçirmiyor değilim hani.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Yüksek enflasyon dönemlerinde gıda ve parkende şirketleri öne çıkar ama borsada toparlanması zaman alabilir.. Şimdilik yatırımcı için oluşacak en güzel senaryo şirketin satışı..

Şirket bir şekilde çalışıyor, bekçisinden genel müdürüne kadar herkes tıkır tıkır maaşını alıyor ama olan ky oluyor.. Patron desen halka arz sonrası şirketin ederini fazlasıyla cebine koydu zaten.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4. ÜLKER'in elinde ŞOK marketleri var olduğundan BİZİM'İ satması kadar doğal bir şey olmaz diye düşünüyorum. Bu arada UNLU menkul o kadar hisse senedini aldı da bu aralar hiç bir işlem yapmıyor
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Ünlü ye akıl ermez 12 den saldırdı 6dan almaz
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

6. son lotları da almadan şurdan şuraya gitmeez.. ortada gitmesi için bir sebep yok.. önce bilanço kar yazmalı aksi takdirde sadece düşer başka da birey olmaz..

şuan her olumlu dönemde %0,5 yapıyor her olumsuza %-6 ile cevap veriyor.. çünkü talep ve giriş yok kağıda.. karşılıklı işlem ile de kağıdın fiyatı istendiği gibi düşürülüyor.

5 yıl bitti hala ayı piyasasndan kurtulamadı hisse.. bakalım daha ne kadar devam edecek.. benim farklı korkularım var ama inşallah olmaz..

ağustos ile güzel bir kar açıklarsa ortalık şenlenir , yok zarar yazmaya devam ederse bu fiyatlar bile bize çok iyiymiş dedirtecek duruma gelebilir..

dile kolay 17 dolardan arz edilen hisse şimdi nerdeyse 1 dolar 'dan biraz fazla ..

7. slm by kennym,
    Spek olan .rus.. çocuğu, almaya karar verirse son lotları, emin ol hiç zorlanmaz.
    Farklı korkular konusunda biraz bilgi yazarsan seviniriz?
    Son umudumuz bu 2.Ç. de hatırı sayılır bir kar getirerek sert bir düzeltmeye girmesidir.
    Bekleyelim görelim K.Y. arkadaşlar..

8.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Kırmasa şaşırırım. Kapanışa doğru kayıplar yüzde 6 olur kesin.
    Bilemedim yüzde 5 oldu. Beni çooooook şaşırttı.

Sayfa 471/788 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •