Sayfa 472/1000 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572972 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    İpten mi aldı, ipe mi saldi
    neye sayarsan artik,fx izliyon pips ler havada uçuyor. asansörün her 15 dakkalik yapisal hareketi ipe un serdi şindiki formasyon hamile kalmak isteyen boğa formasyonu, şindi kessede şase olmaz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Dolar kırmızı çizgiyi yukarı kırmadığı sürece aşağıda duran kahverengi çizgiye gelmek isteyebilir. 5,80 civarları.

3. Salına salına aşağı trendine devam etmekte benim falıma göre
    6.00 psikolojik sınırının kırılması durumunda Kasım ayı gibi 5.70 seviyelerini de test edecektir.
    Hükümet de aşırı ısınan doların suyunu soğutmak için bir dizi iyi kötü önlem aldı.
    Birkaç ay doların sükunetini takip edip vakti geldiğinde kademeli alıma geçeceğim.
    Umarım dış politikamız da pozitif girdiler görmeye başlar ve aklı selim iç politikalar bunu destekler.
    Tasarruf şart, syn.. Atilla Yeşilada bir sene resesyon olacak diyor, kötü yönetilirse bu dönem 2 seneye çıkar diyor.
    Küçüleceğiz.

Ahmetg Guest
    ordu devlet hastanesi başhekimliği, dolardaki artış nedeniyle doktorlara pahalı malzeme gerektiren kalp damar cerrahi ameliyatlarında, acil durumlar dışında ameliyat yapmamaları yönünde talimat gönderdi."

https://eksisozluk.com/kalp-damar-ce...day=2018-09-26

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    ordu devlet hastanesi başhekimliği, dolardaki artış nedeniyle doktorlara pahalı malzeme gerektiren kalp damar cerrahi ameliyatlarında, acil durumlar dışında ameliyat yapmamaları yönünde talimat gönderdi."

url]https://eksisozluk.com/kalp-damar-cerrahi-ameliyatlarini-yapmayin--5797061?day=2018-09-26[/url]
    Niyekine Grizzz mı var🤔

O kadar kendilerine güveniyorlarsa Bankalar şu makasları düşürse...6.18 ne anlamadım(...A.bank) verin 2 kademe alak bekliyorum 6.00 yı faiz alıyorum iyi oluyor onlarıda gömecem

Ocaktan önce dolarda su durulmaz...o da Ocak Şubat ödeme dengeleri az diye...o da borçlulara alım fırsatı veririr...

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku

https://eksisozluk.com/kalp-damar-ce...day=2018-09-26
    Oda birşey mi.

Ben kayınpederin raporunun 1 Kopyasını almak için Bağcılar Devlet Hastanesine gittiğimde, a4 kağıt yok diye raporun çıktısını alamadım.

Gittim dışarıdan 2 tane a4 aldım verdim, öyle aldım raporu.

1 hafta on gün oluyor.

Ahmetg Guest
    Benim anlamadigim TR nin en buyuk bankasinin genel muduru biz kapasitemizin ustunde borc verdik diyor ama ayni gun dolar firlamiyor?

ne is anlamadim

Hay senin anlayacagina...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 472/1000 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz