Sayfa 472/639 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    tamam inshallah herkes İstanbul damı şu anda?
    ben angaradayım ama gelirim.bezelyeli tavuk yemekten icimiz baydı.dönerde bezelyenin ne işi varsa

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Sağolasın usta ama hala elimde 10 binlerce lot var bunları satmayı düşünmüyorum. Olurda bir iki güzel haber ile bu hisse tavan serisi yapar ve o seriyi o parayı bu borsanın rekor seviyelerinde hiçbir hissede bulamam. Bu durumun farkında olduğum için son ana kadar bekleyeceğim inşallah. Hatta bir ay sonra yine bu fiyatlarda olursa sattıklarını tekrar alacağım..
    1 yıl sonra anladığım bu Akpaz yönetiminin kesinlikle borsadan anlamadığıdır. buralardan giren ky kağıdın çıkması durumunda iyi kazanacaktır buda malum ortada zaten.

3.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    iyi yapmışsın hayırlı olsun
     Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    1 yıl sonra anladığım bu Akpaz yönetiminin kesinlikle borsadan anlamadığıdır. buralardan giren ky kağıdın çıkması durumunda iyi kazanacaktır buda malum ortada zaten.
    Borsadan anlasa zaten bulacağı 3 _4 milyonluk kaynak ile 5 milyon hisseyi almak anapazara geçişi sağlayıp fiyatı yukarılara çekip ortalama 2 liradan 8 milyon lotu satmak zaten o durumda banka borçlarının en az yarısı ödenir. Ya da dağıtım işini bırakacak gyo ya geçecek. Dönem inşaat dönemi ama önce vizyon sahibi olacak amacı para yemek şirketin kasasını soymak ise ne desek boş...

4. neyse boşverin.bilanco gelesiye kadar uyucam ben.bye bye

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bunlar yine tahsilata devam eder mı?

6.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Bunlar yine tahsilata devam eder mı?
    normalde tahsilata devam edecektir diye düşünüyorum...kupon geri ödemelerini zamanında ve tam yaptı tahsilata devam edip öyle yada böyle alacakları %50 aktifleri toplamından aşağı cekecekler ki kotta kalsin.
    zamanı gelince borsa da kullanılacaktır haberler gelince zaten BİMEKS vs den daha fazla patlayacaktir. yani ne zaman alacaklarin yarısı tahsil edilir be üst pazara geçiş için başvurusu kabul edilir o zaman patlar. OHAL in kalkmasi, gmyo haberi, is anlaşması, hisse geri alim vs olabilicek potansiyel iyi haberler

7. bu haberler ile zaten üst pazarda 40-50 milyon hacim işten değil borcunu çok rahat borsadan ödeyebilir.

8.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    bu haberler ile zaten üst pazarda 40-50 milyon hacim işten değil borcunu çok rahat borsadan ödeyebilir.
    Usta alacağın yarısı 100 milyon bunun % 15 i bile tahsil edilemedi. Nisan haziran arasında yanlış hatırlamıyorsam 13 milyondu daha 87 milyon var. Tahsilat bu şekilde devam ederse 18 aydan önce yarısını tahsil edemezler. Olurda her ay 10 milyon ve üzeri tahsil edilirse 7 _ 8 ayabiter banka borçları için iyi kaynak olur. Onu yaparlar mı? Bence çok zor...

Sayfa 472/639 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •