Sayfa 473/1001 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. 7 Haziran’da 1,36 TL zamlanan motorin fiyatları, bir gün sonrasında ise 1,37 kuruş daha zamlanmıştı. Ancak 19 Haziran Pazartesi gece yarısından itibaren akaryakıt pompa fiyatları yeni zamlı tarifeyi gösterecek. Mazot litre fiyatı 1 lira 40 kuruş daha artacak.

Mezarcı'dan dinler ile ilgili şok açıklama

https://www.habererk.com/mezarcidan-...ok-aciklamalar

Dediği doğru dası var ben artık bu gibilere doğru söylediklerine veya fikirlerini açık ettiklerine inanmıyorum..

Hep bir plan vardır diye bakarım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Nası taktıysam.

Abdül latif Şener yahu.
    Ben bu adama hiçbir zaman güvenmedim,kılıçdaroğlunun masaya topladıklarınada güvenmedim,zamanında kılıçdar çekilsin dedik ince bizi mok edip bıraktı,çoğu soğan dedi adam oğlan çıktı diğerleri nasıl dönekse yenilerde öyle,kısaca başsız bir ülkedeyiz gerçek başını arıyor,zat kurnaz bu aptal milletin zihnini okuyor ona göre hareket ediyor ve başarıyor,pirimatımsı varlıkları kandırmak kolaydır,kendisiyen beraber cehennemin dibine çekiyor,medyada izlemeye kalksak bunun gibileri tonlarcası mevcut,öl dese ölürüz diyenden geçilmiyor,ölüsüne bile oy veririz diyor aynen hepsi hasan sabbahın kandırma misali gibi robotlar,bugün markette bir kadın gördüm zamlardan şikayetçi isyan ediyor,chp'ye oy verseydiniz bunlar olmazdı dedim,bana cevabı PKK'yamı oy verseydik dedi,esas pkk'lı zat dedim yalan dedi,adam kandırılmış tövbe etmiş dedi,yalan dedim,o doğru dedi,baktım tartışmam boşuna,500 senellik borç taktı ödeyin o zaman dedim ,o çaldı bedelini size ödetiyor ve o zamana kadar gebereceksiniz dedim acınızdan beddua okudum marketten çıktım,bu halkımı bilinçlendireceğiz,zaten notunu aziz nesin vermişti bunların,valla çok kızgınım,yazarın biri ne demişti,akıllanmıyorsa hakki kötekti demişti,tatlı sözde yılanı deliğinden çıkarmıyor artık,demekki bu halk tam geberik olmadan akıllanmaz...zamanında bir genç liderden bahsetmiştim,valla şu an ufukta bile gözükmüyor ne zaman gelir bilinmez denklem,zihnim devamlı bekle diyor,bekleye,bekleye 70 yaşına dayandık,zaten önceki hükümetlerden yönetimden dert yanardık daha beteri varmış demek,esasında zat ölmüş yani yaşayan ölü olmuş beddular onu çökertmiş,ama inat olduğu için beyin nöronlarına meydan okuyor nöronlar köreldiğinden kendi halina bırakmış onu,oda gittiği yere kadar diyor hazır aptal halkı bulmuşken diyor,yine zihnimde ayağıma gelmiş buna bir çare bul diyordu bana,çünkü bütün canlılar bir bütündür enerjisel olarak,bir olay olduğunda her canlıya iletilir...neyse temennim yine çareler mutlaka bulunur temennisiylen.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Mezarcı'dan dinler ile ilgili şok açıklama

https://www.habererk.com/mezarcidan-...ok-aciklamalar

Dediği doğru dası var ben artık bu gibilere doğru söylediklerine veya fikirlerini açık ettiklerine inanmıyorum..

Hep bir plan vardır diye bakarım.
    Devamlı belirtirim bu adamların uzantıları hep üşütük kök zata kadar uzanıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    7 Haziran’da 1,36 TL zamlanan motorin fiyatları, bir gün sonrasında ise 1,37 kuruş daha zamlanmıştı. Ancak 19 Haziran Pazartesi gece yarısından itibaren akaryakıt pompa fiyatları yeni zamlı tarifeyi gösterecek. Mazot litre fiyatı 1 lira 40 kuruş daha artacak.
    Normal temmuz zamların bedeli nasıl çıkacak.

Afad: Malatya ili Pütürge ilçesinde saat 18.36’da 4.6 büyüklüğünde bir artçı deprem meydana geldi.

Gelişmeleri takip ediyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cafe Trend&amp;Trade VIII

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Hafize Gaye Erkan’ın 19 Haziran Pazartesi günü, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) üyesi bankalarla gerçekleştirmesi beklenen toplantının 23 Haziran Cuma gününe ertelendiği bilgisi edinildi. / Bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. günaydın iyi haftalar

Sayfa 473/1001 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •