Sayfa 476/672 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Bencede yatırımları durdurmaları lazım. Devam eden inistanbul, manzara adalar ve finans merkezi haricinde bi proje yapmamaları lazım. İş kulelerini de acilen 3 aşağı 5 yukarı kiralamaları lazım. Yada satsınlar İş Bankasına. İşbankası hisse geri alımı yapmıyor bari şu iş kulesini alsın.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    gva74 elinizde isgyo var mı?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

var

165 mio civari bir sene sonu kar bekliyordum ancak 135 mio gibi bir rakam ile tamamlyabiliriz altida olabilir stok erimeisne bagli olarak..

umarim konjontur hizli bir degisime girer, tl guclenir enflasyon ile mucadele ciddiye alinir,obur turlu bu ceyrek gibi stok erimesi buyukulugu kolayca gormeyecegiz, kar marji ayri bir sorun,lakin sirket bir kac yil uretimden gelecek kar yerine kiralarla idare etmek durumunda kalabilir... bir kac yil degerleme haric 75-125mio tl bandinda karlilik yaniltici olmaz... bu da temettu verimini assagi cekebilir, yani hisse degerini de...

tasinir mi alinir mi satilir mi.. bilemiyorum dogrusu deigim gibi konut satis net geliri oldukca rahatsiz etti...

yalnizca bu yil yada 2019 martinda gelebilecek temettuye odaklnamyin derim 2020 21 hatta 22 gidisat nasil olur acaba,bunu tutturabilen dogru yerde olur kanimca...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Trendlerinden faydalanılabilir.. Fırsat var.. Taşınır.. Vakti gelince satılır alınır.. Temrttüsü de 2 tl altındaysa alınır yenir..duruma göre listede tutmaya değer..

4.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Trendlerinden faydalanılabilir.. Fırsat var.. Taşınır.. Vakti gelince satılır alınır.. Temrttüsü de 2 tl altındaysa alınır yenir..duruma göre listede tutmaya değer..

aynen benim mantikta bu sekilde lakin bu aradaki uretim kaynakli kar farki temettuyu %7.5 den % 5 e cekebilir, dgitialbilirkarin %30-35 ini dgitiyr biliyorsunuz

%5 e cekmesi de bu konjionkturde %5 getiri uzerinden yorumlanirsa ki hisse fiyati acisindan gercekten onemli..
    % 5 temettu hisse fiyat hedefi 1.00 tl
    %7.5 temettu hisse fiyat hedefi 1.50 tl
    %10 temettu ise hisse fiyati hedefi 2.00 gibi dusunurum.. bu yil %5 seneye %7.5 olursa sorun yok lakin beni korkutan birkacyil %5 temettu bandina oturmasi olur,bir e buna hisse, ulke risk rimini koyarsaniz, 1.50 hedeflenen hissenini neden 1.00tlnin altinda olduguda aciklanmis oluyor gibi..

bana gore ozetle, konjonktur degisimi cok etkili olacak, bu tuzaktan kendimizi bu yoneticiler ile cikarailirmiyiz ??? siyasi anlamda soyluyorum, tl degeri enflasyon
    surriz gmenkul satisi, buyuklerden,iskule yada manzara ada ofis tarafi gibi
    iskule 2, manzara ada ofis kiralanmasi doluluk % sel artis

gibi nedneler trend degisimine sebeb olur gozukmekte ..

sevgiler herkese iyi haftasonlari

klavyem bozuk bazi harfler calismiyor, kusura bakmayin kirlilik icin..

5. gva74, laf salatasına dönmüş forumda içi bilgi dolu yorumların için ekstra teşekkür

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Eğer faiz hassasiyeti yoksa kişinin neden uğraşsın böyle şeylerle
    Yok borcu yok harcı yiyicisi projesi yöneticisi pazarlamacısı vs vs
    18.50den vadeliye çakar 6 aylık stopajsız
    İnsan akıllanıyor da işte önce böyle düüdklenecek
    Benim gibi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Bacası tüten bir şirket olsaydı ve yıl sonunda sermayesinin yarısı kadar kâr açıklasaydı 5 TL den işlem görmesini beklerdim.. Lakin GYO ların iskontolu işlem gördüğünü düşünürsek %50 iskontoya bile razı olurdum.. Nasipse İnşallah..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
    Benim gordugum 2017/6 aylik doneme gore 2018/6 aylik kar rakaminda iyilesme var.Neden olumsuz algilaniyor anlayamadim.Benim goremedigim bir sey mi var?

Sayfa 476/672 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •