Sayfa 476/784 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon
Arama sonucu : 6265 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    20 tl altı daima alıcıyım.. Çünkü artık 1 dolar sayılır..Hatta daha bile altı..Hepimizin şirkete bakışı farklı ben saygı duyarım.. Saygıda beklediğim yok..Burada yazmak boş iş.. Aramızdaki genç arkadaşlara tek tavsiyem mal alırken 2026 ya kadar satmayacakmış gibi almaları.. Yoksa hemen tüyün.. Çünkü ortalık fena karışacak.
    Alıp uzun vadede beklemek her kağıtta geçerli değil. 3 sene önce aldığım Tkfen şu anda maliyetimde.
    Hisse alırken özellikle sektörel değerlendirme yapmak, mümkünse halka arzı yeni olan veya halka arz fiyatına göre cazip fiyatta olan kağıdı almasını özellikle öneririm. Bir de malına mülküne sahip çıkan, gerektiğinde hisse geri alımı yapmaktan çekinmeyen patronları malını alsınlar.

YTD

Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Alıp uzun vadede beklemek her kağıtta geçerli değil. 3 sene önce aldığım Tkfen şu anda maliyetimde.
    Hisse alırken özellikle sektörel değerlendirme yapmak, mümkünse halka arzı yeni olan veya halka arz fiyatına göre cazip fiyatta olan kağıdı almasını özellikle öneririm. Bir de malına mülküne sahip çıkan, gerektiğinde hisse geri alımı yapmaktan çekinmeyen patronları malını alsınlar.

YTD
    Katılıyorum.. Tekfen gibi ne yaptığı belli olmayan hisseyi sakın almayın.. Güvenmediğiniz patron hissesi almayın.. Geleceğine güvenmediğiniz hisseyi almayın.. En doğru karar kişinin kendi kararıdır.. Saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Katılıyorum.. Tekfen gibi ne yaptığı belli olmayan hisseyi sakın almayın.. Güvenmediğiniz patron hissesi almayın.. Geleceğine güvenmediğiniz hisseyi almayın.. En doğru karar kişinin kendi kararıdır.. Saygılar.
    Gel de gıcık olma..
    Millet iş alırken bizimkiler Nal topluyor
    Aloooo, Pandorra hadi gali ya

Türk müteahhitler yurt dışında Nisan ayında 28 yeni proje üstlenerek, bu yılın ilk 4 ayında alınan iş sayısını 102’ye, bu işlerin tutarını ise 3 milyar 748 milyon dolara yükseltti. Yurt dışı müteahhitlik iş üstlenimine yönelik veriler yayınlandı. Buna göre, Nisan ayında üstlenilen 28 yeni projenin toplam tutarı 673 milyon 347 bin dolar oldu

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Kap bildirimlerinden anladığım kadarıyla şirketin ortakları arasında bir hisse alım - satım işlemi var

Bu iş sonuçlanana kadar bir cacık beklememek gerek

Geçen yıl kovuk ablanın geri gelmesiyle beraber ortaklar arası bir kutuplaşmanın başladığı forumda yazılmıştı

Yazık, olan bizim 3-5 kuruşumuza oluyor

Pandorra da tetikçi anlaşılan

Birisi etik mi dedi ?

Cemal abi nerde göremiyorum?

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

7. Twitter da

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    email 'de gonderildi

Sayin Caglar Bey,

Oncelikle YK uyeliginiz hayirli olsun, yeni bir durummu bilemiyorum, benim yeni haberim oldu, kutlamak istedim.

Asagida 2019 - 2022 hisse fiyat karsilastirmasi mevcut. Bu durum hakkinda goruslerinizi sorucam ancak vereceginiz cevaplar sinirimi daha da artiracagi icin sormak istemiyorum.

Sizden ricam bu bilgileri basta Ali Pandir olmak uzere, YK 'na sunmaniz. Artik COVID etkisi, Dolar hareketleri, Rusya savasi, bu mazeretler yemiyor! Bu mazaretler sadece TEKFEN icin mi var?!

TEKFEN Holding olarak piyasadaki itibariniz koca bir SIFIR. Bunun mevcut YK icin bir onemi varmi bilemiyorum.

1C bilancosu yakinda aciklanacak. Bu sefer hangi projeden gecireceginizi merakla bekliyorum.

Son not olarak, sizden ricam bu emailin tamamini YK 'a sunun. Gerekirse tum iletisim bilgilerimide vermeye hazirim. Uzun yillardir size yatirim yapmis insanlarin nasil iyi dilekleri oldugunu tum YK gorsun!

30/04/2019
    --------------------------------
    tkfen: 24.93
    gubrf: 2.67
    eggub: 25.40
    bagfs: 5.39
    hekts: 4.52
    sahol: 7.36
    kchol: 16.20

14/04/2022
    --------------------------------
    tkfen: 24.12
    gubrf: 86.60
    eggub: 228.00
    bagfs: 15.95
    hekts: 23.04
    sahol: 21.54
    kchol: 40.62
    Sayin Caglar Bey,

belki asagidaki emailimi hatirlarsiniz.

gordugunuz gibi yine beni sasirtmadiniz ve 60m dolar zarari Suudi Arabistan da ki projeden yazdiniz. Helal olsun ne diyeyim, bu kadar insanlarin gozune soka soka yillardir devam ediyorsunuz, tebrik etmek duser bana.

- 2022 beklentilerini tam olarak aciklayamadiniz
    - meshur danismanlik sirketinin calismalarini/sonuclarini hala goremedik.
    - yillardir yeni alinan dogru duzgun bir proje yok.
    - Rusya projesi sanirim 1-2 ay icinde bitiyor. Sizden beklentim bir kapanis hatirasi olarak bu projeden 2C bilancosuna zarar yazmaniz, beni kirmayacaginizi biliyorum.
    - KAP diye bir kamu sitesinin oldugunu biliyorsunuz dimi?
    - Tohum sirketinin 2m dolar'a satilmasini neden aciklamiyorsunuz?
    - Holding'in piyasa degerinin son 2 yilda yazdiginiz zarar kadar oldugunun farkindamisiniz?

- En son ve en onemli nokta, 2C bilancosu aciklanmadan 1 hafta once bana sizdirirmisiniz? duruma gore alim yada satim yapicam, sizin payinizida veririm, merak etmeyin.

Sayfa 476/784 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •