Sayfa 48/104 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon
Arama sonucu : 830 madde; 377 - 384 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. Bu prim üretimi, bu bilanço ile ne kadar daha burada tutabileceksiniz bakalım. Azdan az çoktan çok gider. Agesa gibi ortaklığın olsun. Acelemiz yok. Takas ları da karıştırdınız ama olmadı ve olmaz. Sabır en büyük güçtür.

2. Abicim sen ne ettin ya bizi de yaktın sana 1 sene önce dedim spekle anlaşmadan bu kadar lot alınmaz diye emin ol sendeki sabrın 10 katı onlarda var.

3. Anlaşmak için gayreti de yok arkadaşın onu ne yapacaz. Parasını yatırdım bekliyorum. Benim için yatırım. Onlar 1.9 euro dan aldılar. 35 maliyetleri var. Takasta yapılanların hepsini görüyorum. Şunu bilsinler nasıl 28 e vermediysem buradan da vermem. Ya sırtı gelir ya karnı. Hayırlısı olsun

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Karını her sene düzenli biçimde artıran şirketten hiç bir zaman korkmadım..su akar yolunu bulur

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    AGESA'larınızı hala tutuyor musunuz?

Ben de ufak ufak toplamayı düşünüyorum ama temettü verimi çok az ki bu yıl temettü de vermeyecek. Bedelsiz haberi de yok. Uzun vade neden tutacak ki KY bunlar yoksa? Bu şirket ne yapmak istiyor?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Evet tutuyorum hatta biriktirmeye devam ediyorum.. Temettülere takılmamak lazım, bu sene vermez seneye daha cok verecek karı elde eder.... Valla enflasyonun yuzde 20-30 oldugu donemlerde elde ettiği kar ceyreklik 243 milyon oldu.... Seneye ilk ceyrekte enflasyonun yuzde 70-80 oldugu dönemde elde edeceği karı bilmek beni heyecanlandırıyor...milyarlı ceyreklik bilancolar cok uzak değil sabırla beklemek lazım... Seneye ilk ceyrekte 600-650 milyon kar getirebilir mi bence evet hele gelsin o zaman görücez..ben güvenmeye devam edicem

6. Aksam pazari oldu iui oldu,orta vade bekleyelim bakalım nasip..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. uzun aradan sonra agesanın bir finansal verilere bakayım dedim.4 aydır yatay kalmış..yönettiği para 2 katına kar 2 katına cıkmiş.teknik fiyatı 40 tl cıkıyor.takasta 3.5 milyon mal eldeğiştirmiş.2 milyon citiye gelmiş.1 haftadır doce bank 450 bin mal almış.
    bu sektörün kartopu gibi parası büyüyor her ay düzenli para giriyor kasanına. giren paranın daha azı geri ödeniyor.cıg gibi büyüyor mesele 2023 te bunun yönetiğ fon 100 mlr cıkacak.kar 12 aylıkta 1200 gibi bir rakama çıkacak sermayesi 180.nerden baksan 50 olması lazım..bu durdurulması imkansız bir büyüme 2023 ye yönettiği para 100 mil olacak

asıl mesele şu bu kagıt neden yükselmiyor..

takasa bakarsanız kadın 15 mil citi 13 mil doce bank..bir alta 1.3 mil var oda satıcı alan citi ve doce

kimse bu tahtaya giremez gireni şam şeytanına çevirirler..cuma günü izledim birileri 10 bin aldı diye 21 den 20.50 ye bastılar tabi kendi alışlarına..doce ve citi sürrekli robot aktif..ak bankof hsbs hepsi bunlara çalışıyor..

grafik oldum gitcem diyo ama bunlar olmaz gitmicek diyo...

adamı kanser ederler 20 22 arasına makas koymuşlar

bu büyüme engellemez büyüklüklere çıkacak eli mahküm 2023 12 aylık yazın bir tarafa 1200 gibi bir kar çıkaracak.

ama fiyat ne olur bu bıyıklı yabancılar biliyor

ben birşey biliyorum bunlar satmak istediğinde fiyat 200 lü rakamlarda olacak..ne zaman..onlar biliyor

al sat tavsiyesi değildir.

8. tarih 1 temmuz 2022 agesa fiyat 20.70

Sayfa 48/104 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •