Sayfa 48/188 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 377 - 384 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. 2,68 vermedim şimdi 2,60 dan verdim spek sende popo yok
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,262
     Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    2,68 vermedim şimdi 2,60 dan verdim spek sende popo yok
    Leyla Alatonun asil tssk kadinda var sozu aklima geldi bu kerimcanlik yapan Kim yav giden kagidi kusturdu
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Bak geldi 2,65 TL lere

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2.65 e gelebilir 3 de 4 de olabilir. Benim anlatmak istediğim 2.40 dan arz olmuş sadece 1 milyon kar yapmış ve daha ötesi berisi belli olmayan hisseyi pohpohlayıp göklere çıkartmayın...Yarın bi haber çıkar borsa çakılır görürüm o zaman..zaten şu an hisse spekülatif yönetiliyor...4 olsa da şaşırmam..sizin gibi uçuyor kaçıyor diyip millete hisse aldırıp sonra yok şöyle olacak yok böyle olacak, sabredelim vs... Daha ne oldu ki yani şirketin 40 ı bile çıkmadan..

4.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    2.65 e gelebilir 3 de 4 de olabilir. Benim anlatmak istediğim 2.40 dan arz olmuş sadece 1 milyon kar yapmış ve daha ötesi berisi belli olmayan hisseyi pohpohlayıp göklere çıkartmayın...Yarın bi haber çıkar borsa çakılır görürüm o zaman..zaten şu an hisse spekülatif yönetiliyor...4 olsa da şaşırmam..sizin gibi uçuyor kaçıyor diyip millete hisse aldırıp sonra yok şöyle olacak yok böyle olacak, sabredelim vs... Daha ne oldu ki yani şirketin 40 ı bile çıkmadan..
    Galip,pusuda,ya yukarı,ya aşağı..

5. Dolar yukarı,2.45 de beklerim

6. Bayağı gevsedi..

7.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Bayağı gevsedi..
    Bi haber çıkar borsa düşer, hisse düşer....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,262
    seni halka arz edeni ettireni...
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 48/188 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •