Sayfa 48/154 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 377 - 384 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ve ykgyo %4 yukselis bu hala uyusun ve bu saydıgım ykgyo nugyo ustelik zarar eden gyolar ama yukseliyorlar aksgy ise o kadar kar ediyor is alıyor ama tık yok geberik . daha cok seneler uyur eger bu lunar bey dogru soyluyorsa ondaki lotlar yuzunden yukselmedigi belli o yuzden almayı dusunen bunu hesap etsin derim ben .kıpırdamaz bile

2.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    ve ykgyo %4 yukselis bu hala uyusun ve bu saydıgım ykgyo nugyo ustelik zarar eden gyolar ama yukseliyorlar aksgy ise o kadar kar ediyor is alıyor ama tık yok geberik . daha cok seneler uyur eger bu lunar bey dogru soyluyorsa ondaki lotlar yuzunden yukselmedigi belli o yuzden almayı dusunen bunu hesap etsin derim ben .kıpırdamaz bile
    Mademki hisseyi begenmiyorsun.
    Ozaman niye sürekli burdasin.neden burda yazip duruyorsun.git o saydigin hisseleri al.
    Amacin ne senin.

3. istedigim yerde yazarım sana hesapmı vericem aksama kapanıs yine 312-314 zoruna gidenin .....gitsin

4. Şimdi yazıcam bizdeki mal çoktan tedavülden kalktı o yüzden takip edilmez.Ama sanmıyorum ki bu yazılanı siz kavrayabilesiniz.Burada tek çare ben şimdi susarım zamanı gelincede alıntılar altına iki kelime yazarım.Hisse net yönetimi siz bizim gibileri sahipsiz bıraktıkça daha çok buralarda bilgiden yoksun atmasyon yazılar olur.

5. http://www.azimutportfoy.com/

Siz kendinize portfföy yöneticisi daha doğrusu size sizin istediklerinizi söyleyecek hoca arıyorsunuz.Verirsiniz parasını alırsınız hizmeti.En iyi hizmet alabileceğiniz seçeneklerden birisi de burası.

6. yahu bosver reisende bak 2 gundur aksgy haric tum gyolar %10 uzeri yukseldi nugyo ozgyo pagyo dggyo pegyo hatta ygyo bile ..bunda is yokkk seninde dedigin gibi olu bu olmuste aglayanı yok neden cunku galip gibi bir spek bu kagıtta yok spek fakir kaldıramıyor nolcak peki cıkamayan kagıt 2.50 den alıcaz
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

7. DGGYO 1,4-1,5 arasında ben yazarken 1 liraya alanlar vardı senin gibi ; hisse 7,5 ta alınca soluğu kendilerini kaybettiler ara ki bulasın.

8. sende herseyi yazmıssın lunar bey ama aksgy yi becerememissin demekki ahaha uzun vadeciyim diyorsun sabahtan aksama kadar bekci gibi sirketin 25000-30000 tl ye kiraya verdigi haberleri paylasıyorsun ne faydası var ? bu hisseyi almak isteyipte tanımayanlar icin yazıyorum hic bakmayın bile bu hissenin gercegi sudur yılda 2-3 kez ve temettu vercegi zaman sadece %7-8 yukselir 1 saat icinde geri duser ve eksi kapatır .hepsi bu..endeks yukselirken yukselmez ama endeks duserken endeksten fazla duser hemen uyar endekse . bu hissenin bundan baska olayı yoktur .ogrenmis oldunuz

Sayfa 48/154 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •