Sayfa 480/930 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan3533 Yazıyı Oku
    bu arkadasa helal olsun..27 şubat yazısı..
    Bence alım valti gelmiştir.

Alıntı Originally Posted by SGEZER Yazıyı Oku
    Sayın sgezer,

Al-satçı mısınız uzun vadeci mi? 1.05 max hedefiniz geçerli mi hala?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Sayın sgezer,

Al-satçı mısınız uzun vadeci mi? 1.05 max hedefiniz geçerli mi hala?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Uzun vadecidir senedi takip ettiğimden biliyorum en az 4 yıldan beri burda diye tahmin ediyorum. Yalnız alım vakti gelmiştir derken beklenti nedir neye göre alım vakti geldi? Bu soruyu da kendisine sormam gerekiyordu. İkisi bir arada yaptım

4.  Alıntı Originally Posted by SGEZER Yazıyı Oku
    Durum öyle bir yere geldi ki alsak mi satsak ki belli değil. Eger isler yoluna girerse bir anda .80 fiyata gelmesi şaşırtıcı olmaz. Ama tam tersi durumda daha da aşağı yolu var.
    Boyu devrilesice Trump ne yumurtlayacak bakalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bence yarın sabah 09 da dolar cok onemli,halkımız dolar almazsa dolar hızlı sekılde asagılara inecektir.

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan3533 Yazıyı Oku
    Bence yarın sabah 09 da dolar cok onemli,halkımız dolar almazsa dolar hızlı sekılde asagılara inecektir.
    Yahu halkın alacağı dolardan ne olur, halk dediğin topluluğun cebinde kaç para var. 1milyar dolar mı alacak 2 milyar dolar mı? Devlet memuruyum, birlikte çalıştığım 11 kişi daha var toplam 12 kişiyiz ve hepimizin kredi borcu var, içlerinde en iyi durumda olan benim, aralarında para toplayıp yarın dolar alalım deseler 11 kişi en fazla 600-700 dolar alabilirler ki bu adamların maaşı aylık 5000tl ve üzeri. Ülke nüfusunun yarısı 2000-2500tl bandında çalışıyor. Eskiden yastık altı parası vardı şimdi oda kalmadı, millet yastık altındaki parayı çıkardı üstüne kredi çekti gitti ev, araba aldı. Ülke içi dolar talebinden dolayı değil kasamız boş olduğu için dolar buralarda. Hastanede kullandığımız 10 kalem malın 9 kalemi ithal, yerli marka diye aldığımız damar yolu katateri bile hindistandan ithal edilip üzerine marka basılıyor.

Alıntı Originally Posted by alicavush Yazıyı Oku
    Yahu halkın alacağı dolardan ne olur, halk dediğin topluluğun cebinde kaç para var. 1milyar dolar mı alacak 2 milyar dolar mı? Devlet memuruyum, birlikte çalıştığım 11 kişi daha var toplam 12 kişiyiz ve hepimizin kredi borcu var, içlerinde en iyi durumda olan benim, aralarında para toplayıp yarın dolar alalım deseler 11 kişi en fazla 600-700 dolar alabilirler ki bu adamların maaşı aylık 5000tl ve üzeri. Ülke nüfusunun yarısı 2000-2500tl bandında çalışıyor. Eskiden yastık altı parası vardı şimdi oda kalmadı, millet yastık altındaki parayı çıkardı üstüne kredi çekti gitti ev, araba aldı. Ülke içi dolar talebinden dolayı değil kasamız boş olduğu için dolar buralarda. Hastanede kullandığımız 10 kalem malın 9 kalemi ithal, yerli marka diye aldığımız damar yolu katateri bile hindistandan ithal edilip üzerine marka basılıyor.
    Ben yazacaktım bizim aldığımız dolardan ne olur diye üşendim siz duygularıma tercüman olmuşsunuz.

Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

8. Alcavush bey senden benden bizden bahsetmiyorum tabikide...şu ülkede tek seferde 100 bin dolar alacak en az 500 bin insan var

Sayfa 480/930 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •