Sayfa 484/653 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Bankalara geri alim tamamen serbest kalsa o zaman gerçek değerini bulur. Temettü ve geri alım ilaç olur. YTD
    kamu bankaları hisse geri alımı açıklamıştı. özel bankalar da açıklayabiliyor mu? iş bankası, banka hisseleri için değil de iştirakleri için açıklamış mesela:

https://tr.investing.com/news/stock-...-verdi-2079964

2. ISCTR için geri alım gözüküyor sanki.

3. Bu bankaların hali ne olacak ?

Etrafımda coinlerden paraya para katan, katlayan insan dolu ve sinir oluyorum.

Ya bu AKBNK, ISCTR, GARAN. sürünüyor. Ben de 1 yıldır yerlerde diye aldım bekliyorum ama bu nedir böyle.

Ivır zıvır hisse alan köşeyi döndüm diyen adamlar etrafımda sinir oluyorum valla.

4.  Alıntı Originally Posted by gucluu Yazıyı Oku
    ISCTR için geri alım gözüküyor sanki.

hocam anlamadım açıkçası. nerede gözüküyor geri alım? ortaklık yapısı ve iştirakler tablosu var yapıştırdığınız resimde.

5. temettüsü yatmayan var mı acaba ?
    benimki hala yatmadı .

6.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    hocam anlamadım açıkçası. nerede gözüküyor geri alım? ortaklık yapısı ve iştirakler tablosu var yapıştırdığınız resimde.
    Solda tarafta ortaklık yapısı var. Orada hisse geri alım 2,47% olarak gözüküyor. Ben şunu anlıyorum şirkein 2,47% lik kısmını banka geri almış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,857
    Erdoğan:
    - Son dönemde bir miktar artış gösteren enflasyonu yeniden tek haneye düşürmekte kararlıyız, bunu başaracağız
    - Faizleri de tek haneli rakamlara indirmekte kararlıyız

Erdoğan:
    - Bankacılık sektörümüz büyüme ve kalkınmamızı destekleyen bir konumda bulunuyor
    - Bankacılık sektörümüz takipteki alacak oranı Şubat'ta yüzde 4 seviyesindedir
    - Bankacılık sektörünün döviz pozisyon açığı olmadığı gibi, yaklaşık 6 milyar dolar fazlası mevcuttur

8.  Alıntı Originally Posted by gucluu Yazıyı Oku
    ISCTR için geri alım gözüküyor sanki.

iş Bankası geri alım yaptı geçen senelerde fiyat çok düşünce, hissedeydim o sıra iyi olmuştu yabancı satışını karsilayip düşüşü durdurmuştu, hatta bankanın önemli bir bölümüne sahip olan vakfı da ayrıca alım yapıp destek atmıştı, KAP'a bildirim yolluyordu. iş Bankası sahiplidir diyeceğim ama şimdi niye almıyorlar bilmiyorum, banka hisseleri kendi haline bırakıldı hepsi diplerde sürünüyor.

Sayfa 484/653 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •