Sayfa 485/655 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 5237 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Bu şirkete bende ortağım, benim de haklarım var. Nokta.

y.t.d.

2. Bunda ağlayana da meme yok ağlamayana da..
    Bura petkos arena maalesef..

Paylaştığım sektorsel durumlara göre durumlar belli! ama gidişat belli değil. Krakerleri kapatiyorlar herifler sektör sebepli. Buradan bize birşey çıkar mı diye umuyoruz. Ekstrem olarak, umudumuz tek Şaban pardon star. Ve piyasa iyilesecek ise bunu önden satın almasi. Başka da birşey yok.
    Yok o niye olmuş yok bu niye olmuş, dalda kuş aramaya gerek yok.. Durumları ara ara paylasirim. Düzeleceğini ongoruyorsalar satın alırlar o kadar.. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bunda ağlayana da meme yok ağlamayana da..
    Bura petkos arena maalesef..

Paylaştığım sektorsel durumlara göre durumlar belli! ama gidişat belli değil. Krakerleri kapatiyorlar herifler sektör sebepli. Buradan bize birşey çıkar mı diye umuyoruz. Ekstrem olarak, umudumuz tek Şaban pardon star. Ve piyasa iyilesecek ise bunu önden satın almasi. Başka da birşey yok.
    Yok o niye olmuş yok bu niye olmuş, dalda kuş aramaya gerek yok.. Durumları ara ara paylasirim. Düzeleceğini ongoruyorsalar satın alırlar o kadar.. Ytd
    O niye olmuş ki, bu niye olmuş ki diye sormassan, sorgulamazsan, dalda kuş aratmazlar bu sefer, bir sonraki level 'a geçiş yaparsın.

Ben, yok o çizgi bu ortalamaya geldi, buna dokundu noktasını çoktan geçtim artık. O işi belirleyip, strateji üreten yapay zeka uygulamaları var artık. Emeğinize yazık. O konulara bakanlar baksın. Benim bu konuları sormakta hakkım, sorgulamakta.

y.t.d.

4. Adamlar kraker kapatıyoruz diyor. Boru mu bu şakasi mı olur bu işlerin.
    Tesla pandemi de 50 dolardan 400 dolara yükseldi daha geçenlerde 140 dolara düştü. American airlines 60 dolarlardan 8 dolara düştü pandemi de ve hala 14 dolar kaldi ki havacılık toparlanmasina rağmen. Bizdeki havacılık dört nala giderken.
    Makaleler yazılıyor sebepleriyle. Ben şirketleri savunmuyorum böyle yazınca öyle anlamayın.
    Sektorsel ve döngüsel bu işler herşeyin bir zamanı var.. ytd.

5. Kaldı ki buraya geldiğimde bende star sebepli bu donemsel 3-4 yılda bir montanli kar yapıp bir kereye mahsus kurtulacak diye geldim. Star uzadı belki pandemi sebepli belki başka birşey ki o dönem Tüpraş epey bir zarar yazdı. Sonrası taaa buralara kadar geldim, dongusellik elbet bitecek. Artık star var bu durumu tolere eder diye. Tekrar söylüyorum bunu ben bilemem, sadece öngörüler olur gidişata dair. Geri kalan şeyler olacak mı, olsaydı, yapsaydı etseydiden öte olmaz.. ytd

6. 1994 yılında da .63 USD de olan Petkim bugünde .63 USD.

Uzun yıllar borsada durmak isteyenler arkasına bakmadan kaçsın.

Buralardan alıp alıp 1 usd satan köşe.

7.  Alıntı Originally Posted by denizebakan Yazıyı Oku
    O niye olmuş ki, bu niye olmuş ki diye sormassan, sorgulamazsan, dalda kuş aratmazlar bu sefer, bir sonraki level 'a geçiş yaparsın.

Ben, yok o çizgi bu ortalamaya geldi, buna dokundu noktasını çoktan geçtim artık. O işi belirleyip, strateji üreten yapay zeka uygulamaları var artık. Emeğinize yazık. O konulara bakanlar baksın. Benim bu konuları sormakta hakkım, sorgulamakta.

y.t.d.
    Sorma diyen mı var? Tabiki soracaksiniz. Ytd

8. Ayrıca ben hiç bilgisayar kullanmadım, yapay zeka vs neyim bilmem ben nasıl oluyor o işler çizgiler.
    Varsa faydalı bilgiler buna dair foruma paylaşınız.

Ama birşey paylasmiyorsaniz yok o çizgi yok bu çizgi ona buna laf etmeyin bari daha faydalı olursunuz, kanımca.. ytd

Sayfa 485/655 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •