Sayfa 488/991 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Açıkçası ben kapanışa yakın bir hareket yapar diye düşünüyorum ama olmadı eksi bile kapatabilir.

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Daha düne kadar bu hissenin altında fiyata sahip olan doaş bile 41 TL oldu

Bu hala kabız eşşek modunda.

Donuyla inatlaşan altına sıçar diye bir söz var . Yerli fonlarda ciddi para yok ama yarın birgün yabancı fonlardan birisi senin ve iştiraklerinin en iş yaptıgını veya NE İŞLER YAPACAĞINI öğrenip tahtanı gelir çizer götürürler sonra ağlarsınız.

3. Bist30 hisseleri dinlendiği an çıkışa geçeriz gibi ama dinlenmeden düzeltme gelirse ilk düşeçek olan yine bizim Parsan. Ben hala 33 üstünü zor görüyorum bu sene burdan yine aşağı gelecek gibi şu ortamda gitmiyorsa bir daha zor gider

Bist kasım sonu aralık başı sağlam düzeltme bekliyorum bakalım Parsan ne yapacak,

4. Yine 29,5 deki gibi çok kesin cümleler.O zaman benden bir tavsiye eğer bir şeyi satacaksan madem satacaksın ha 33 ha 32 % 3 için risk alınmaz...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yine 29,5 deki gibi çok kesin cümleler.O zaman benden bir tavsiye eğer bir şeyi satacaksan madem satacaksın ha 33 ha 32 % 3 için risk alınmaz...
    Hocam maliyetim 36.50 , Piyasa bu, zararına satmam benim de böyle kötü bir huyum var 9 ay taşıdım.

Sizin yorumunuz yada herhangi bir analiziniz varsa bizimle paylaşırsanız onun üzerinden de konuşuruz. 29,50 o gün ikili tepe formasyon tanımına oturuyordu. sizin öngörünüzü öğrenmeyi gerçekten çok istiyorum

6.  Alıntı Originally Posted by axiom Yazıyı Oku
    şu bilanço ya bu yapılmamalıydı..fibo üst bandına atamıyor kendini, doğal olarak yarın -2 yiz
    Tebrikler -2

Iyi akşamlar arkadaşlar bu borsa nin en önemli yeri psikolojik tarafı tamam iyi şirketide buluyorsun ama o bile bazen yeterli gelmiyor.

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sosyal medyaya bile düştünüz bu mızrak er yada geç çuvala sığmaz.

2021 son ceyrek itibari ile asil çelik cirosunu izleyelim bakalım.

Daha önce attığım video linklerini izlemenizi tavsiye ederim.

https://twitter.com/yerlimilli_tr/st...ZuOIw_U-g&s=19

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 488/991 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •